Marie Doležalová vypadá jako holčička.

Marie Doležalová vypadá jako holčička. Michaela Feuereislová

Zkrátila vlasy o dvacet čísel, učesala culíky a nenalíčila se: Marie Doležalová na charitě pro děti sama jako dítě vypadala

V lednu jí bude jednatřicet a pořád vypadá jako holčička. Herečka Marie Doležalová (35) by z fleku zase mohla hrát pubertální holčinu jako v Comecacku. Přispělo k tomu i to, že zkrátila sestřih, a když se dvěma culíky a nenalíčenou tváří vyrazila prodávat na charitativní bazar, nakupující měli tendenci jí tykat.

Marie už třetím rokem spolu s kolegyněmi Anetou Krejčíkovou, Ivou Pazderkovou, Sandrou Pogodovou a Vandou Chaloupkovou pomáhá dětem. Proto uspořádala další Bazárek Marušky Doležalové, tentokrát v prostorách jejího momentálně téměř domovského Divadla na Fidlovačce.

Holky prodávaly vlastní kousky donesené z domovů, a to nejen šaty, svetry nebo kabáty, ale i šátky, šperky nebo knihy.

„Ideální způsob, jak nakoupit na Vánoce exkluzivní dárky s příběhem, a ještě pomáháte! Veškerý výtěžek totiž poputuje na konto sbírky Pomozte dětem, tedy ohroženým a znevýhodněným dětem,“ vysvětlila organizátorka bazárku a patronka Pomozte dětem Doležalová. A dodala, že kdo to nestihl tentorkát, bude vítán příště. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků