Markéta Mátlová má velice vnadnou postavu.

Markéta Mátlová má velice vnadnou postavu. Foto: hermina.cz

Musíte vidět: Mladší sestra Terezy Mátlové předvedla své pětky v obrovském dekoltu

Zpěvačka Tereza Mátlová (44) představila další ze svých pěti sester. I Markéta, která je předposlední v pořadí a je o deset let mladší než Tereza, se věnuje opernímu zpěvu. při svém vystoupení zaujala nejen krásným hlasem, ale i neskutečným dekoltem, který odhaloval její vnady. "Tohle vypadá na pětky," říkali si přítomní pánové.

Markéta Mátlová se v Česku moc nevyskytuje. "Hodně času trávím v Německu, hlavně v Kolíně nad Rýnem, kde ještě studuji," řekla Super.cz. Hodně vystupuje také po světě. "Překvapilo mne, že třeba v Japonsku není zvykem tleskat, aby nerušil výkon interpreta. A velké zážitky mám z Číny," vyprávěla.

"Vystupovala jsem v divadle pro dva a půl tisíce lidí v jednom menším městě. To u nich znamená, že mělo jen devět milionů obyvatel. A i když vůbec neznají světovou operu, byly lístky za tři hodiny pryč. Největší radost jsem ale divákům udělala, když jsem se naučila pár jejich písniček. Začala jsem se totiž učit čínsky," pokračovala Markéta.

Ta se starší sestrou Terezou vystupovala na představení nového sektu v luxusním hotelu v centru Prahy. "Lákalo nás hlavně to, že hotel navrhla architektka Eva Jiřičná, jejíž tvorbu obdivujeme," vysvětlily. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků