Tereza Vlčková

Tereza Vlčková Foto: Triola (4x)

Žensky tvarované krásky frčí víc než chodící kostry: Česká Misska odhalila plnější křivky v sexy prádélku

Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková patří k modelkám s žensky tvarovanou postavou. Žádná vychrtlá chodící kostra z Terezy asi nikdy nebude, což ale neznamená že by o ni v modelingovém světě nebyl zájem.

Nedávno nafotila sexy kampaň na spodní prádélko a neskutečně jí to seklo! Druhá Česká vicemiss má zkrátka postavičku jako lusk a pózování v prádélku jí nedělalo vůbec žádný problém.

Pro Terezu bylo focení vánoční kampaně velkým zážitkem a přiznala, že problémy se studem vůbec neměla, i když byla před fotoaparáty jen ve spodním prádle. „Na nějaký stud nebyl vůbec čas. V průběhu soutěže Česká Miss jsem svůj stud před veškerými fotoaparáty a kamerami musela hodit za hlavu a naučit se to prostě neřešit a užívat si to. Focení mě moc baví, i když se občas objeví i takové situace, které nemusejí být úplně nejpříjemnější,“ prozradila kráska s krásně tvarovanými ženskými křivkami.

Tereza kvůli účasti v České Miss zhubla patnáct kilo, ale o své tvary nepřišla. Jen se díky sportování zpevnila „Postavu se snažím udržovat v kondici i po návratu ze světové soutěže Miss Supranational, které jsem se zúčastnila na přelomu listopadu a prosince. Několikrát týdně navštěvuji fitko a snažím se dodržovat jídelníček a hlavně pravidelně jíst. Samozřejmě, že se těším také na Vánoce a jídlo k těmto svátkům zajisté patří, takže určitě zhřeším při pečení vánočního cukroví, protože ho mám moc ráda,“ dodala misska. 

Líbí se vám Tereza Vlčková?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků