Zpěvačka si hlídala dekolt, aby neukázala více, než by chtěla.

Zpěvačka si hlídala dekolt, aby neukázala více, než by chtěla. Profimedia.cz

Tahle čokoládová kráska ze skupiny Destiny’s Child předvedla dokonalé tělo v bikinách

Třicetiletá zpěvačka a bývalá členka dívčí skupiny Destiny’s Child, v níž se proslavila i Beyoncé (39), si v těchto dnech užívá zasloužené dovolené na Miami Beach na Floridě. Plná dobré nálady se na pláži slunila s kamarádkou a evidentně jí ani nevadilo, že má za zády paparazzi. Není divu, s její postavou se opravdu není čeho obávat.

Kelly, jež se vydala od roku 2002 na sólovou dráhu zpěvačky, pózovala fotografovi, osvěžovala svůj obličej a dekolt minerální vodou ve spreji, prohlížela si své vypracované nožky a dokonce si od kamarádky nechala natírat zadeček. Mnozí pánové by si jistě v tu chvíli přáli být na jejím místě.

Mnohem více však ze sebe ukázala Rowland začátkem srpna, kdy zpívala v jednom z nočních klubů v New Jersey a nevšimla si, že jí z těsného korzetu vypadla ňadra.

Kelly Rowland v roce 2002 vydala své debutové sólové album Simply Deep, z něhož je i nezapomenutelný R’n’B hit Dilemma, jenž nazpívala s rapperem Nellym. Později začala spolupracovat například s DJ Davidem Guettou nebo rapperem Lil Waynem.

Zpěvačka se vrhla také na herectví. V mnoha dokumentech se objevila sama za sebe, hrála v sitcomu The Hughleys či v hororu Freddy vs. Jason či ve snímku Asterix a Olympijské hry. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků