Monika Absolonová zpívá písničku Vánoce s Karlem G.

Monika Absolonová zpívá písničku Vánoce s Karlem G. Foto: Turné Až do nebes

Na diety kašle, ujídá cukroví a z kil navíc si dělá srandu: Absolonová zpívá vánoční songy klidně ve stříbrných šatech

Stromeček má nastrojený, cukroví už skoro napečené, a tak vyráží za svými fanoušky s vánočními songy i svými hity. Zpěvačka Monika Absolonová (45) odstartovala své vánoční turné Až do nebes tuto sobotu v Ostravě. Během představení několikrát odbourala nejen diváky, ale i sama sebe.

„Jsem zvědavá, co budu dělat za pár let, když už teď se během pár vteřin spolehlivě dojmu a začnu plakat,“ přemítá s úsměvem Monika, která kromě zpěvu stihla během představení střídat vánoční čelenky, tančit, ale také, jak už je u ní zvykem, vyprávět fóry.

Svou formu smrtelně vážně nebere a z pár kil navíc si udělá ještě srandu. „Postavu nemám úplně ideální, a ještě si klidně pořídím stříbrné rozšiřující šaty. Ale je mi to nějak jedno,“ směje se Monika, která přiznává že při společném pečení cukroví s mámou a babičkou systematicky ujídá.

„Umývám formičky, ujídám cukroví, sleduju tu rodinnou pohodu a je mi fajn,“ dodala k době adventu zpěvačka, která v rámci svého turné Až do nebes potěší své fanoušky už dnes v Českých Budějovicích, v pondělí 18. prosince v pražské Lucerně a ve středu 20. prosince v Brně. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků