Petr Jákl s manželkou Romanou s dcerami

Petr Jákl s manželkou Romanou s dcerami Foto: archiv Europark (2x)

Ty ale vyrostly: Petr Jákl s krásnou manželkou se pochlubili rozkošnými dcerami. Jaké mají vánoční rituály?

Na třináctý ročník akce Dopisy Ježíškovi do pražského nákupního centra dorazila už tradičně rodina producenta Petra Jákla v kompletní sestavě. Pro Petrovu manželku Romanu to byla letos už druhá „nadílková“ příležitost. Nadělovala dárečky dětem z dětských domovů a před pár dny pekla perníčky pro děti do školy svých dcer.

„To je pravda. Pekla jsem ovšem nadvakrát, protože v předvečer akce, kam byly perníčky určeny, jsem zjistila, že mně je holčičky s Petrem skoro všechny snědli," smála se půvabná maminka devítileté Sofinky a šestileté Elinky. Situaci ale pohotově zvládla bleskovým napečením nové várky. S tím má ostatně bohaté zkušenosti, během Vánoc totiž běžně dopéká oblíbené druhy cukroví.

A co o rodinných Vánocích prozradil Petr? „Vánoce jsou u nás klasika. Pohádky, čekání na Ježíška, v poledne se jdeme projít na hřbitov. No a já, jakožto sportovec, chodím na Štědrý den na ranní fotbal a po něm na malé pivo,“ prozradil Petr rodinné rituály.

Naneštěstí ale vedle něj právě stála jeho dobře naložená manželka a do líčení sváteční pohody se vtipně vložila. „Taky se ovšem stalo, že se Petr z ranního fotbálku vrátil v podvečer a byl tak moc veselý, že málem spadnul na stromeček, “ prozradila Romana. „To už je ale opravdu hodně dávno. Teď s sebou bere i Sofinku a Elinku a pivko si dává jen to nealko," dodala s tím, jaký je to skvělý tatínek. 

Super.cz


Časová osa článků