Petr Polák a Bára Basiková si pomluvy nenechají líbit. Super.cz

To je síla: Manžel Basikové promluvil o mileneckém poměru s transvestitou

6. října 2011 17:56

Bára Basiková s manželem Petrem Polákem promluvili o útoku transvestity Jaroslava Konečného alias Tary Wells, který v médiích manžela Basikové označil za svého milence. "Spali jsme spolu čtyřikrát," řekl doslova. Zpěvačka s manželem nyní zvažují podání trestního oznámení pro pomluvu.

"V pátek jsme byli v kabaretu, a i když účinkující travestité viděli, že tam je Petr se mnou, pluli kolem něj jako vábničky.  Jeden z chlapců se zamiloval do mého muže a na Facebooku si začali dopisovat. Petr z něj měl srandu, za což se pánovi omlouváme," řekla Super.cz Basiková (55). "Abych začala žárlit ještě na chlapy," směje se.

"Dělali jsme si z něj pr**l," řekl Super.cz manžel Basikové Polák. "Říká se humor. V této souvislosti prosím neříkej pr**l," opravila manžela se smíchem zpěvačka. "Nebyla to pr**l, byla to sranda. Byla to blbá legrace, uznávám. Ale že to poslal dál a tvrdí, že se intimně scházíme, to už je moc. Možná ho zažaluju, abyste měli dál o čem psát. Je to pomluva a celé to je nesmysl. Ať ukáže důkazy," dodal Polák, který s manželkou dorazil na tiskovou konferenci krabičkové diety, které je Basiková tváří.

Zpěvačka o prázdninách přerušila režim, přestala cvičit a hodovala. Ručička na váze šla nahoru. "Už jsem zase začala makat. Držím krabičkovou dietu a kila jdou dolů," prozradila. A jakou má Báru nejradši její manžel? "Já to moc neřeším. Samozřejmě stokilová by nebyla ideální, ale plus mínus pár kilo je jedno," říká. "Kecá, má mě rád štíhlejší," opravila ho zpěvačka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz