Britská televizní hvězdička Chanelle Hayes (30) a její proměny v čase.

Britská televizní hvězdička Chanelle Hayes (30) a její proměny v čase. Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

V zakletí jo-jo efektu: Hvězda reality show už léta sehrává marnou bitvu. Teď je ale extra macatá

Asi bychom ve světě šoubyznysu těžko našli někoho, kdo by na minulých deseti letech dokázal efektivněji demonstrovat, jak takový jo-jo efekt opravdu funguje. Metabolismus britské televizní hvězdičky Chanelle Hayes (30) se k ní chová jako záškodník, odmítá spalovat tuky, na které krom cukrů z její stravy mění snad i vzduch, který vdechuje. A momentálně je Chanelle zase ´velká´. Hodně. Proti své štíhlé variantě možná dvojnásobná.

Zřejmě neprožívá zrovna šťastné období, protože návaly chutí, kterým nedovede odolat, se u ní objevují většinou, když je ve stresu. Nadměrné množství toho všeho, co sní, má pak na ni podobné účinky jako silné antidepresivum. Bohužel, s velmi krátkou dobou účinnosti.

Britové už dávno zapomněli na většinu účinkujících z deset let starého ročníku Big Brothera, v němž se jim jejich krajanka představila jako štíhlá a pohledná dvacetiletá dívka, ale Chanelle znají právě kvůli jejímu smutnému údělu a vytrvale očekávají, v jakém těle bude, až si jí všimnou příště.

Chanelle, která si po ukončení svého účinkování v show navíc otevřela prosperující cukrárnu, je doslova otrokem neustálého souboje s nadváhou. Když na časové ose sledujete její snímky z uplynulých let, začne na vás po chvíli působit dojmem nafukovací hračky. 

Super.cz


Časová osa článků