Zbavte se pupínků a získejte sebevědomí! Díky přístroji Face-Up! přirozeně a doma. Vánoční akce

Účinnost 90%. Přirozeně, bez chemie, drahé kosmetiky a vedlejších účinků. I tak se dá zbavit akné. Takovou zkušenost mají už tisíce lidí po celém světě, kteří vyzkoušeli revoluční český vynález Face-Up!, přístroj na léčbu akné, který pomáhá zbavit se pupínků s 90% účinností. Efektivně, bezbolestně a doma. Přestaňte se schovávat, zatočte s akné a získejte zpět svoje sebevědomí!
Příjemná aplikace

Příjemná aplikace

Akné dokáže způsobit jizvy na tváři i na duši. Patří přitom mezi nejrozšířenější kožní nemoci vůbec, pupínky podle statistik způsobují trápení až 80 procentům všech lidí na světě. Ti se proti akné snaží bojovat různě – spoustou make-upu, nejrůznějšími pilulkami či mastičkami, drahými krémy nebo nákladnými procedurami. Jde to přitom jednoduše, bezbolestně a doma – díky revolučnímu přístroji Face-Up!

Více informací
nyní na www.face-up.cz
Vyléčit akné? Pomůže věda

Vyléčit akné? Pomůže věda

Face-Up! je výsledkem více než desetiletého vývoje českých vědců. Je to jediný přístroj na světě, který funguje na základě kombinace impulzního magnetického, impulzního světelného pole a tepla, které zlepšuje vlastnosti pokožky. Prvních změn si uživatelé všímají, v závislosti na závažnosti akné, již v prvních dnech až týdnech od zahájení užívání. Face-Up! neslouží jen k léčbě akutních problémů, ale působí také preventivně, můžete ho tak používat každodenně.

Více informací
nyní na www.face-up.cz

Časová osa článků