Martin Kocián

Martin Kocián Foto: David Zápal, Super.cz

Martin Kocián: Exhvězda Luneticu utekla z léčebny, kde si ji chtěli nechat kvůli drogám!

Jak Super.cz již informoval, soud nedávno potrestal bývalou hvězdu chlapecké skupiny Lunetic Martina Kociána (46) za zmlácení expřítelkyně. Drogy ho poznamenaly tak, že mu v září lékaři důrazně doporučovali, aby se okamžitě začal v léčebně zbavovat své závislosti na pervitinu. Ze strachu před realitou ale utekl!

„Bral jsem pervitin. Na začátku školního roku mě můj kamarád a mentor Tomáš Kranich vzal do Opavy na svou přednášku o zdolávání závislostí a když mě tam viděli lékaři, rovnou mi důrazně doporučovali, že bych měl v léčebně zůstat,“ přiznal Super.cz Martin s tím, že se mu nechtělo a že si raději pomůže sám.

„Jsem tvrdohlavý. Nikdy jsem celé léčení neabsolvoval. V roce 2003 jsem ale vydržel v Červeném Dvoře dvacet dní a pak jsem abstinoval pět let,“ vysvětluje.

Přesto se dušuje, že od zážitku v léčebně drogy nevzal.

„Trošku mě vystrašilo to prostředí tam. Rozhodl jsem se fetu zbavit sám. A zatím se mi to daří. Kdybych zase měl tendence do toho spadnout, určitě jako první vyhledám ambulantní léčení,“ slibuje.

Vyděsily ho i potíže mámy. „V té době také moje máma dostala infarkt, takže jsem si uvědomil, že by tady také nemusela být dlouho. Naštěstí to s ní dopadlo výborně, je zdravá, a já si z toho vzal ponaučení. Taky mám novou přítelkyni, jsem zamilovaný a nerad bych si zkazil vztah,“ dodal Martin, který dělá nyní v Praze číšníka a snaží se zažehnat všechny problémy, do kterých se dostal. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků