Tyto herecké hvězdy spolu uzavřely manželství.

Tyto herecké hvězdy spolu uzavřely manželství. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Angelině s Bradem už odzvonilo: Těchto 12 hereckých manželských párů září na červeném koberci místo nich

Svého času tvořili Angelina Jolie (47) a Brad Pitt (58) nejobdivovanější hollywoodský pár. Manželství nejsou ale v herecké branži žádnou vzácností. Podívejte se na 12 dvojic, které jsou na galavečerech stejně vítané jako kdysi Brangelina.

Když se Brad a Angelina v roce 2009 objevili na oscarovém ceremoniálu, byli za největší hvězdy, i když ani jeden z nich svou nominaci neproměnil. Teď už se na červeném koberci ruku v ruce neprojdou, ale naštěstí je spousta jiných manželských párů, které jsou srovnatelnou náhradou.

Ozdobou premiér je komiksový Thor Chris Hemsworth (39) a jeho žena Elsa Pataky (46) známá z akční série Rychle a zběsile. Také představitel Deadpoola Ryan Reynolds (46) našel manželku v Hollywoodu a vzal si Blake Lively (35). Ashton Kutcher (44) má pro ženy ze své branže slabost. Po Demi Moore se oženil s Milou Kunis (39). Neméně pozornosti na sebe ve společnosti strhávají Penélope Cruz s Javierem Bardemem či Sofia Vergara s Joem Manganiellem.

Jedno z nejstabilnějších hereckých manželství tvoří Tom Hanks a Rita Wilson, kteří se brali v roce 1988. Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones měli namále, ale krizi nakonec ustáli. K nejčerstvějším hereckým manželským párům patří Alicia Vikander a Michael Fassbender, kteří měli svatbu loni. Zato manželství Jennifer Aniston a Justina Therouxe spěje k rozvodu. Přesto v našem výčtu nemohou chybět, protože tvrdí, že k sobě mají stále blízko.

Celkem 12 hereckých párů, jež spojuje manželství, najdete v galerii. Který z nich je největší ozdobou společenských akcí? 

Který herecký manželský pár je největší ozdobou společenských akcí?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků