Pro tuto příležitost si Kim vzala decentní dlouhé přiléhavé šaty.

Pro tuto příležitost si Kim vzala decentní dlouhé přiléhavé šaty. Foto: Super.cz/Profimedia

Kim Kardashian volí pro obchodní mise klasiku. Přiléhavé šaty zdůraznily nejslavnější pozadí světa

Na dětskou kliniku v Los Angeles dorazila začátkem týdne jednička amerických reality show Kim Kardashian (41). Své dětičky tentokrát nechala doma. Byla tam pracovně, zúčastnila se charitativní akce pořádané obchodem se zbožím pro nejmenší děti a nastávající matky. Tomu předala certifikát zaručující, že jimi nabízené zboží je pro jejich cílovou zákaznickou skupinu dostatečně kvalitní a bezpečné.

Její běžně velmi provokativní modely tentokrát zůstaly viset ve skříni. Nevzala si ani své oblíbené tepláky, dokonce ani žádný, touto hvězdou tak často nošený průsvitný top, ve kterém tak ráda vystavuje na odiv své poprsí. Ten přitom bez ostychu nosí, i když se svými ratolestmi vyráží do hračkářství...

Na tuto akci přijela obklopena suitou tělesných strážců a na sobě měla na ni až nezvykle dlouhé, přiléhavé světlé šaty, končící nad kotníky. Ty však zdůraznily alespoň to, co se jiné ženy snaží tak zoufale maskovat, ale pro tuto celebritu se stalo doslova ´obchodní značkou´, tj. její pověstné obrovské pozadí, které je bytelnou oporou kariéry této televizní celebrity. 

Super.cz


Časová osa článků