Ondřej Koptík a Silvie Řeháková

Ondřej Koptík a Silvie Řeháková Herminapress

Vztah, nebo jen fraška naoko? Kamarád české ženy z filmů pro dospělé přiznal, že chtěl, aby žárlila jeho bývalka!

Když se Ondřej Koptík, mladík, kterého by nikdo neznal, nebýt toho, že byl jeden čas po boku herečky Hany Gregorové (69), ukázal na veřejnosti ruku v ruce se Silvií Řehákovou, dívkou známou díky lechtivější minulosti, chovali se jako na akci s tématikou pro dospělé a do světa hlásali, jak jsou spolu dlouho a zbožňují se, všem to asi bylo k smíchu a moc tomu nikdo nevěřil. Koptík nyní přiznal: bylo to jen naoko a chtěl, aby Hana Gregorová žárlila!

„Udělal jsem ještě jednu mega kravinu a to tu, že jsem šel za Silvou a nechal se s ní fotit v těch nejtrapnějších pózách a vykřikoval, že je to moje nová holka a jak jsem konečně šťastný. Snad jsem doufal, že (Hana Gregorová – pozn. red.) konečně začne žárlit a ozve se. Jak já jsem ji podcenil! Nikdy by se k takové ubohosti nesnížila,“ napsal na svou sociální síť Ondřej v rámci veřejného pokání, v němž přiznal, že všechnu špínu, kterou na Gregorovou nakydal, si vymyslel, aby jí ublížil.

„Ale najednou mi to otevřelo oči a jak se říká nastavilo zrcadlo. Když jsem viděl, jak je ta Silva hladová po bulváru a jenom ať se o ní píše. viděl jsem sebe. Jak jsem byl slavomanskej a myslel jsem si, že jsem hrozná celebrita a všichni mi zobají z ruky. Pochopil jsem, že jsem ze sebe udělal toho největšího československého zoufalce a i***ta,“ kaje se dál Koptík.

I svůj profil na sociální síti měl zahlcený společnými fotkami s Řehákovou, ty nyní již zmizely. Tenhle „románek“ se prostě vypařil jako pára nad hrncem stejně rychle, jako začal.

Řeháková je opravdu některými novináři vnímána jako slavomanka. Ráda se ozývala do redakcí a snažila se za každou cenu domluvit na tom, aby o ní vycházely nějaké články. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků