Takhle se Meghan Markle předvedla v seriálu Kravaťáci

Takhle se Meghan Markle předvedla v seriálu Kravaťáci Foto: Super.cz/Profimedia.cz

S natáčením pikantních scén má utrum: Tuhle vášeň už krásná Meghan prožije jen se svým snoubencem Harrym

Podaří se princi Harrymu (37) stejný majstrštyk jako jeho bratru Williamovi, který do královské rodiny přivedl celým britským národem milovanou Kate Middleton (40)? Budoucí příbuzná vévodkyně z Cambridge má ale jako herečka podstatně pestřejší archiv.

Před seznámením s mladším synem Charlese a Diany prožila Meghan Markle (40) dvouleté manželství s producentem Trevorem Engelsonem. Britská královská rodina ji oficiálně přijala až tento týden, kdy Kensingtonský palác potvrdil Harryho zasnoubení s o tři roky starší Američankou.

Záběry Meghan ze seriálu Kravaťáci nejspíš královnu Alžbětu II. příliš nepotěší. Fotky Kate z jejích divokých školních let jsou oproti nim naprosto nezávadným materiálem. Budoucí manželka prince Harryho totiž neměla před kamerou žádné zábrany.

Nejvíce se odvázala v šestnácté epizodě druhé řady Kravaťáků, která byla premiérově odvysílána v březnu roku 2013. V té době o ní nejspíš Harry ještě neměl ponětí. Randit spolu začali až loni v květnu.

Herečka před kamerou prožila pořádně vášnivé chvilky se seriálovým kolegou Patrickem J. Adamsem. Chuť na sex na ně přišla v archivu, kde Meghan před diváky poodhalila tělo. Něčeho podobného se už od ní určitě nedočkáme. Obnaženou už ji uvidí jen její snoubenec Harry. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků