Agáta i české blogerky si zamilovaly patentovaný krém, který zpomaluje stárnutí pleti a léčí růžovku

Na světě existují pouze dva krémy, Pyratine a Renova, které získaly oficiální status přípravku proti stárnutí pleti. Pyratine má přitom původ v českých laboratořích. Tento revoluční krém obsahující přírodní látky ze skupiny cytokininů redukuje vrásky, zpomaluje stárnutí pleti a léčí růžovku.
Pyratine v šoubyznysu a blogosféře

Pyratine v šoubyznysu a blogosféře

Objev účinných látek obsažených v Pyratinu zvedl vlnu zájmu médií. O Pyratinu informovala např. americká ABC nebo Česká televize. Není divu, že Pyratinu rychle přišly na chuť mnohé z hollywoodských celebrit. A postupně se přidávají i české známé osobnosti, např. Agáta Prachařová nebo Kateřina Kristelová. Pyratine bez ztráty kytičky prochází i dlouhodobým testováním populární české blogerky Petry Lovely Hair. Petra si dala podmínku. Svým fanouškům řeknu pravdu. Buď Pyratine projde, nebo ne. Prošel.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Pyratine omlazuje buňky zevnitř

Pyratine omlazuje buňky zevnitř

Jeden z objevitelů účinných látek obsažených v krému Pyratine, Miroslav Strnad Prof. Ing.,CSC.,DSc., o jejich působení na lidskou pleť řekl: „Látky Pyratine omlazují cytoskelet, což je vnitřní kostra buňky, a dávají buňce mladý charakter. To je klíčový účinek. Další z účinků je, že mají antioxidační vlastnosti. Tzn. vychytávají v buňkách škodlivé radikály, které se v těle produkují.“ Právě díky tomu Pyratine zpomaluje stárnutí pleti, ale také léčí růžovku.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Pyratine redukuje vrásky a vypíná pokožku obličeje

Pyratine redukuje vrásky a vypíná pokožku obličeje

Aktivní složky Pyratinu jsou extrahovány z rostlin. V souladu s přísnými procedurami americké FDA (úřad pro kontrolu potravin a léčiv) proběhla řada testů, které potvrdily výrazné zlepšení textury pleti již během několika dní používání. Stejné testy zároveň ukázaly, že přípravky Pyratine v tomto směru dosahují lepších výsledků než Renova. Pyratinu se tak podařilo získat oficiální status přípravku proti stárnutí pleti a zároveň se stal nejúčinnějším krémem tohoto druhu na americkém trhu.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Pyratine hydratuje pleť a léčí růžovku

Pyratine hydratuje pleť a léčí růžovku

Pyratine zajistí hydratovanou pokožku bez mastného efektu. U krémů Pyratine byly navíc prokázány proti-zánětlivé účinky a pozitivní vliv na obnovení přirozené ochranné funkce kůže. Studie Kalifornské univerzity prokázala snížení zarudnutí tváře o 42 % během 14 dní používání, a dokonce 67% na konci 12. týdne pravidelné aplikace krémů Pyratine. I proto je Pyratine oblíbenou volbou zákaznic s problematickou pletí a často téměř poslední záchranou pacientek trpících vážnou formou rosacey neboli růžovky. Pyratine eliminuje zarudnutí kůže, aknózní léze a pavoučí žilky. Pyratine XR lze navíc k léčbě růžovky používat zcela bez omezení.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Jedinečná vánoční sleva 15 %

Jedinečná vánoční sleva 15 %

Využijte jedinečnou vánoční akci a kupte si velké balení Pyratine, nebo kterýkoliv jiný produkt z našeho sortimentu, se slevou 15 %. Stačí v košíku zadat kód VAN2017 a sleva 15 % je vaše.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu

Časová osa článků