Casey Batchelor

Casey Batchelor Profimedia.cz

S bříškem jí narostla i zmenšená ňadra: Těhotná účastnice Big Brothera ukázala zakulacené křivky ve dvoudílných plavkách

Dosud o sobě Casey Batchelor (33) dávala vědět především svými ňadry, která i po zmenšení zůstala v nadstandardní velikosti. Teď už ale větší pozornost poutají její břišní partie.

Před třemi lety se Casey objevila v reality show Celebrity Big Brother, což je obdoba známé šmírovací show s céčkovými celebritami. Účast jí zajistily její pokusy prorazit v modelingu i na hudební scéně. Sedmadvacet dní, během nichž byla zavřená ve vile, je pro ni prozatím životním úspěchem.

Vnadná brunetka, která byla v minulosti ještě vnadnější, se příští rok stane poprvé maminkou. Miminko očekává s přítelem Danem Goodsonem. Těhotenské bříško ukázala na dovolené na Kypru. Před pláží u Středozemního moře dala přednost bazénu, kde mateřstvím zaoblené tělo vystavila ve dvoudílných plavkách.

„Pořád jsem ze svého těhotenství v šoku, ale přesto neskutečně šťastná. Bříško mi rychle narostlo a spolu s ním i prsa,“ popsala svou tělesnou proměnu Casey. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků