Kate a William si užili divadelní představení.

Kate a William si užili divadelní představení. Profimedia.cz

Těhotná vévodkyně Kate zářila po boku prince Williama jako sluníčko: Takhle jí to seklo v nádherných třpytivých šatech

27. listopadu 2017 21:08

Stává se už tradicí, že si členové královské rodiny nenechají ujít představení Royal Variety Performance, což je zábavná show, jejíž výtěžek putuje na charitu.

Tentokrát se komediálního představení v Palladium Theatre zúčastnili princ William (36) a jeho krásná choť,  vévodkyně z Cambridge (36). Půvabná Catherine, která je zhruba v polovině těhotenství, zazářila ve třpytivé modré róbě od návrhářky Jenny Packham.

Kate celá zářila na všechny strany a bylo vidět, že si komediální představení nadmíru užívá. Na manželce prince Williama není rostoucí těhotenské bříško ještě moc vidět, ale to u ní není nic zvláštního.

Moc velké bříško neměla ani v době, když čekala prince George a princeznu Charlotte. S budoucím trojnásobným tatínkem Williamem se skvěle bavila a po představení prohodila několik slov i se členy souboru.

Na populární královský pár byla i díky třetímu těhotenství půvabné Kate zaměřena obrovská pozornost nejen britských médií. Poté, co se princ Harry (34) zasnoubil s herečkou Meghan Markle, se však mnohem větší publicity dočká i Williamův mladší bratr. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků