Silné pocení v zimě? Zbavit se ho je snadné!

Je venku zima jako v Rusku a vy se přesto potíte? Máte neustále studené dlaně a chodidla? Ač je teplota okolního vzduchu čím dál níže, otíráte si neustále dlaně do kalhot nebo kapesníku? Provázejí vás návaly pocení při přechodech z venkovních do vytopených prostor? Pokud tyto nepříjemnosti trápí přímo vás nebo někoho koho znáte, bude vás jistě zajímat, že existuje rychlé a elegantní řešení, jak se jich zbavit jednou provždy.
Pryč s nadměrným pocením v zimě

Pryč s nadměrným pocením v zimě

Pocení má organismus chránit před přehříváním a slouží k obvodu škodlivin z těla. Pokud se však potíte neustále, i nyní, kdy k tomu není žádný důvod, trpíte již pocením nadměrným, které se zdravím nemá nic společného. Naopak, pokud se potíte neustále, hrozí vám dehydratace a nemalé kožní problémy. Jak z toho ven? Jednoduše. Pokud vám teče pot neustále z dlaní, obličeje nebo jiných částí těla, prostě ho zastavíte a ostatní tělesné partie zajistí jak odvod škodlivin, tak termoregulaci.

Video
nyní na iontoforeza.cz
Proč se někteří lidé potí nadměrně

Proč se někteří lidé potí nadměrně

Nadměrné pocení, lékaři označované jako hyperhidróza, je dědičným onemocněním potních žláz, které místo odvodu škodlivin chrlí pot neustále. I když to není třeba. Hyperhidróza se nejčastěji objevuje na obličeji, dlaních, chodidlech, v podpaží, na hýždích a zádech. Někdo se nadměrně potí jen na některých částech těla, někdo naprosto všude. Každopádně jde o stav organismu, který by se dal nazvat prokletím. Být neustále zpocený, vám na sebevědomí rozhodně nepřidá.

Více informací
nyní na iontoforeza.cz
Řešení pro silné pocení kdekoli na těle

Řešení pro silné pocení kdekoli na těle

Jak se tedy zbavit nadměrného pocení a začít normálně žít? Přípravků, které nabízejí řešení, je nepřeberné množství, avšak lékaři již léta letoucí doporučují jen jedno. Ne proto, že by z toho něco měli, ale proto, že opravdu funguje, dokáže vás zbavit nadměrného pocení dlouhodobě, bezpečně a kdekoli na těle. Trpíte nadměrným pocením vy nebo někdo vám blízký? Stačí kliknout na odkaz níže a vyřešit tyto problémy jednou provždy.

Vánoční akce
nyní na iontoforeza.cz

Časová osa článků