Tara Wells

Tara Wells

Podívejte se, jaké perverznosti si domlouval manžel Basikové s transvestitou

5. října 2011 22:58

Transvestita Jaroslav Kopečný (28), který si nechá říkat Tara Wells, si domlouval s manželem Báry Basikové (55) Petrem Polákem (34) sexuální hrátky! A pořádně pikantní! Dokazuje to jejich vzájemná komunikace na Facebooku, která je plná lascivných výrazů a plánů na společně strávenou noc plnou vášně. Polák Super.cz věrohodnost komunikace potvrdil. "Dělal jsem si z něj legraci," tvrdí. Přečtěte si hodně peprné sexuální návrhy z obou stran ve fotogalerii.

"Jsem tv slečna," tak se označuje v diskusi s Polákem Wells v narážce na to, že je muž převlékající se za ženu. Plánuje operaci ňader a na svých stránkách o sobě říká: "Raději zemřu na pódiu a slavná, nežli jako nikdo a sama." Právě proto asi do několika redakcí najednou dorazila od "anonymu" její vášnivá debata s drahou polovičkou uznávané zpěvačky. Wells se brání legrační historkou o tom, že se mu naboural do Facebooku její manažer, přesto ale neváhá nevěrohodně tvrdit, že už se několikrát s Polákem intimně sblížila.

"V pátek jsme byli s Bárou a přáteli na travesti show. Těm mužům nevadilo, že tam máme manželky a pořád na nás pomrkávali. Druhý den si mě Wells přidala do přátel na Facebooku a protože u nás ještě kamarádi byli na návštěvě a měli jsme otevřenou láhev vína, udělali jsme si z ní pořádnou legraci," říká přesvědčivě Polák s tím, že Basiková byla také doma, ale intimního dopisování s rádoby slečnou Tarou se nezúčastnila. "Bára se tomu smála. Ví, že jsem recesista. I její holky to tak vzaly. Žena mi jen řekla to, že si to teď musím užít, když už jsem si dělal takovou legraci," dodal Polák.

Tara Wells podobnou nechutnou praktiku předvedla již před časem, když se po nevinném setkání se zpěvákem Petrem Kotvaldem rozpovídala v novinách o tom, jak spolu měli poměr. Ani tehdy jí nikdo ale nevěřil. 

David Zápal , Super.cz