Charlie Sheen byl vzteky bez sebe, když se dozvěděl z médií o svém vyhazovu ze seriálu Dva a půl chlapa.

Charlie Sheen byl vzteky bez sebe, když se dozvěděl z médií o svém vyhazovu ze seriálu Dva a půl chlapa. Foto: fotobanka Profimedia, Michaela Feuereislová

Potížistu Charlieho Sheena vyhodili ze seriálu Dva a půl chlapa

Mluvčí společnosti Warner Brothers v pondělí vydal oficiální tiskové prohlášení, v němž potvrzuje definitivní vyhazov Charlieho Sheena ze seriálu Dva a půl chlapa. Zatím není jasné, zda se bude pořad natáčet s jiným hercem, ale jisté je, že se v hlavní roli už nikdy neobjeví Charlie. Tomu ovšem nikdo oficiálně nic vědět nedal. Vše se dozvěděl přes média. A tak hned na producenty zaútočil a nazval je nechutnými šváby.

Vedení Warner Brothers skutečně nekontaktovalo přímo Sheena, ale v pondělí 7. března dostal výpověď jeho právní zástupce. Pětačtyřicetiletý problémista reagoval na výpověď útokem na producenty a zvláště na Chucka Lorreho, tvůrce seriálu, s nímž měl dlouhodobě problémy.

„Jsou to takoví švábi, že nemají ani dost slušnosti, aby mi zavolali. Já jsem jim do kapes jejich laciného obleku narval pět miliard dolarů a další polovinu miliardy do jeho (Lorreho) kapes a toto je respekt, kterého se mi dostává? Je to politováníhodné a měli by se stydět… Je to chování dětí. Je to chování bláznivých dětí,“ reagoval na výpověď Sheen. 


Časová osa článků