Václav Neužil je hrdým tatínkem. Super.cz

Nejlepší ze všech odehraných rolí. Herec ze seriálu Svět pod hlavou si užívá životní úlohu tatínka

30. listopadu 2017 5:55

Jsou to dva měsíce, co Václav Neužil začal hrát roli ze všech nejmilejší, roli tatínka. Jeho manželka Lenka Neužil Stárková totiž v září přivedla na svět jejich syna Vincenta. „Asi budu říkat to stejné, co říkaly milióny lidí přede mnou. Je to něco nepopsatelného a krásného,” komentoval aktuální stav Neužil na křtu kalendáře Proměny, který podporuje nadaci Archa Chantal herečky Chantal Poullain.

Hvězda seriálu Svět pod hlavou a herec Dejvického divadla Václav Neužil se snaží trávit se svým potomkem každou volnou chvíli. Po narození syna musel Neužil trávit hodně času v multifunkčním prostoru Jatka 78 zkoušením hry Honey a teď to dohání. „Chvilkama jsem toho měl hodně. Jakýkoli volný čas, který jsem měl, jsem mu věnoval. Proto jsem ho přebaloval, koupu se s ním, dělám s ním všechno, teda kromě kojení,” říká Vašek.

Herec známý z filmů Bába z ledu či Anthropoid je ve své rodině čtvrtým Václavem, svému synovi toto křestní jméno ale dát nechtěl. „Chvilku hrozilo, že se bude jmenovat po mně. Já jsem ale v našem rodě Václav čtvrtý, tak jsem si říkal, že to chci pestřejší,” vysvětluje svou volbu Neužil. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků