Václav Neužil je hrdým tatínkem. Super.cz

Nejlepší ze všech odehraných rolí. Herec ze seriálu Svět pod hlavou si užívá životní úlohu tatínka

Jsou to dva měsíce, co Václav Neužil začal hrát roli ze všech nejmilejší, roli tatínka. Jeho manželka Lenka Neužil Stárková totiž v září přivedla na svět jejich syna Vincenta. „Asi budu říkat to stejné, co říkaly milióny lidí přede mnou. Je to něco nepopsatelného a krásného,” komentoval aktuální stav Neužil na křtu kalendáře Proměny, který podporuje nadaci Archa Chantal herečky Chantal Poullain.

Hvězda seriálu Svět pod hlavou a herec Dejvického divadla Václav Neužil se snaží trávit se svým potomkem každou volnou chvíli. Po narození syna musel Neužil trávit hodně času v multifunkčním prostoru Jatka 78 zkoušením hry Honey a teď to dohání. „Chvilkama jsem toho měl hodně. Jakýkoli volný čas, který jsem měl, jsem mu věnoval. Proto jsem ho přebaloval, koupu se s ním, dělám s ním všechno, teda kromě kojení,” říká Vašek.

Herec známý z filmů Bába z ledu či Anthropoid je ve své rodině čtvrtým Václavem, svému synovi toto křestní jméno ale dát nechtěl. „Chvilku hrozilo, že se bude jmenovat po mně. Já jsem ale v našem rodě Václav čtvrtý, tak jsem si říkal, že to chci pestřejší,” vysvětluje svou volbu Neužil. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků