Čas na změnu!

Než se pustíte do vánočního úklidu, nejdříve proměňte sedačku v elegantní krásku. Jednoduše ji převlékněte pomocí napínacích potahů do nového a rázem získáte úplně nový kousek nábytku.
Ochrání i zrenovuje

Ochrání i zrenovuje

Napínací potahy decoDoma fungují v podstatě jako druhé čalounění a vykouzlí zbrusu novou sedačku z vaší původní. Potah překryje skvrny, díry a jiné nedostatky původní sedačky, která je ukrytá pod ním. Dokonale sedí, takže už nemusíte rovnat věčně se shrnující deky. Napínací potahy jsou vysoce roztažitelné všemi směry a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy nebo křesla. Užijte si vánoční období třeba s červenou sedací soupravou.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz
Proměna během 5 minut

Proměna během 5 minut

Proměna sedačky v novou je s napínacím potahem velmi snadná. Zvládnete to sami během 5 minut. Je to stejně jednoduché, jako si obléknout tričko. Snadná je i údržba potahů. V případě ušpinění je stačí sundat a dát do pračky vyprat. Vaše sedačka tak bude stále čistá. Vlevo vidíte křeslo potažené napínacím potahem a vpravo původní variantu. Úplně nejprodávanějším typem potahům jsou žíhané potahy z kolekce Oceano, Universo nebo Infinito.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz
Pro domácnosti s dětmi a zvířecími mazlíčky

Pro domácnosti s dětmi a zvířecími mazlíčky

Napínací potah je skvělým řešením nejen pro změnu interiéru. Pokud to na vaší sedačce žije a máte v domácnosti děti, kočky nebo psy, vyřeší potahy i ochranu sedačky před skvrnami od jídla, od pití, před kočičími drápky a samozřejmě před chlupy. V případě znečištění jde potah jednoduše sundat a dát vyprat do pračky. Je to opravdu viditelná změna, ale tajemství budete znát jen vy. Návštěvy se budou divit, co se stalo s vaší původní sedací soupravou nebo křeslem.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz
Vánoce v novém

Vánoce v novém

Vychutnejte si sledování vánočních pohádek letos na nové sedačce. Na sedačce s potahem můžete jíst vánoční cukroví a pustit svého zvířecího mazlíčka, aby ležel po vašem boku. Vyberte si u decoDoma z více než 60 vzorů a barev a proměňte i vaši sedací soupravu v novou.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz

Časová osa článků