Milovaná práce se proměnila v noční můru a málem za mě udělala plešatou stařenu. Zachránil mě zázrak!

23. listopadu 2017 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Děti jsem vždy považovala za životní radost a učitelskou profesi za poslání. Jmenuji se Alena, jsem učitelka a svou práci miluji nadevše. Vše se ovšem změnilo, když mi mezi třeťáčky propadli dva „výlupci“. Díky dvojici problémových dětí, permanentnímu stresu a nervovému vypětí jsem před třicítkou vypadala hůř než vlastní matka!
Smutek a zoufalství, toť každodenní chléb…

Smutek a zoufalství, toť každodenní chléb…

Byl sice teprve začátek školního roku, ale já už byla vystresovaná a unavená. Plná třída dětí, k tomu dva nezvladatelní výrostci a pedantský ředitel – není divu, že mi v houfech začaly padat doslova chomáče vlasů. Měla jsem šílený strach, že jestli brzy nezakročím, budu Ježíškovi psát o paruku. Nejhorší bylo, že ačkoliv stres v práci nakonec polevil, vlasy mi padaly dál a dál. Hrůza byla, když si mé rašící plešky začaly všímat i děti a postupně se chodily ptát, zda nejsem nemocná. Nakonec mě zachránil zázrak z lékárny. Už za měsíc vlasy padaly mnohem méně a začaly mi houfně růst nové.

Řešení
nyní na VlasoveHnojivo.cz
Vlasy zachránilo hnojivo

Vlasy zachránilo hnojivo

Ten zázrak domů z lékárny přinesl manžel, který už se na mé neštěstí nemohl dívat. Přípravek se jmenoval Vlasové hnojivo a název mě v první chvíli spíš pobavil, než přesvědčil. Ale co se nestalo! Stačil měsíc a mé vlasy jsou jako nové. Vlasové hnojivo je silný doplněk stravy s vysokými dávkami biotinu, zinku, aminokyselin, MSM a dalších živin důležitých pro růst vlasů. Tu úlevu, když mi na hlavě začala růst opět hustá kštice, tu nemusím myslím popisovat.

Koupit
nyní na VlasoveHnojivo.cz
Pleť volala S.O.S.

Pleť volala S.O.S.

Stres se ovšem nepodepsal jenom na vlasech, ale také na mé tváři. Vypadala jsem nejméně o deset let starší. Nakonec mě na internetu zaujaly účinky baobabového oleje a vzápětí jsem objevila produkt BigBao, který obsahuje bio baobabového oleje dokonce 100% koncentraci. Objednala jsem jej a světe, div se, klaplo to! Už po první aplikaci byla pleť jasnější a krásnější. Byla jsem nadšená, jak postupně mizely vrásky i linky a pleť byla plnější. BigBao teď používám každý den nejen na obličej, ale už i na celé tělo, protože pokožka po něm vypadá naprosto dokonale.

Koupit
nyní na BigBao.cz
Opět jsem to já!

Opět jsem to já!

Nyní jsem opět šťastná. Dělám dále svou práci, bez které si život nedokážu představit, a navíc vypadám lépe než kdykoli dřív. A popravdě? Náležitě si to užívám. Je krásné vědět, že už se zase líbím svému okolí!

Koupit
nyní na BigBao.cz

Časová osa článků