Krásnou Zuleyku nejspíš znáte jako femme fatale z klipu k písni Despacito.

Krásnou Zuleyku nejspíš znáte jako femme fatale z klipu k písni Despacito. Foto: Super.cz/Profimedia

Krása a nádhera! Bývalá Miss Universe, známá i z klipu k písni Despacito, fotila plavky na americké pláži

Od svých zhruba 15 let z davu vyčnívá a dokázala z toho postupně vytěžit maximum. Modelka, herečka a bývalá moderátorka se díky svojí kráse prosazovala, jak jen to šlo. V roce 2006, v pouhých devatenácti letech, už ji zvolili Miss Universe.

V těchto dnech jste vnadnou brunetku mohli zahlédnout při práci na pláži floridského Miami. Dnes třicetiletá Zuleyka Rivera z Portorika je stále v kurzu i více než deset let po získání zmíněné nejvyšší mety v soutěžích krásy. A jak můžete vidět v naší galerii, není se vůbec čemu divit.

Pokud vám, přestože se o svět krásy a módy nezajímáte, přijde Zuleyka povědomá, nemusí to být nutně omyl. Možná jste fanoušci tzv. mýdlových oper. Pak vězte, že jeden z takových nekonečných seriálů latinskoamerické produkce, ve kterém Zuleyka hrála, se v českém éteru objevil v roce 2007. Jmenoval se Čokoládová dáma.

Mnohem pravděpodobnější bude asi možnost, že jste zaznamenali klip k hudebnímu fenoménu tohoto léta, písni Despacito, s níž její autoři, dvojice Portoričanů Luis Fonsi a Daddy Yankee, zaznamenali celosvětový úspěch. Píseň totiž nazpívali v lednu tohoto roku a již do léta pokořila neuvěřitelnou, až magickou hranici 3 miliard zhlédnutí jen na YouTube. Zuleyka v klipu září na tanečním parketu v roli femme fatale. A tou bez pochyb zřejmě pro mnoho obdivovatelů skutečně je. 

Super.cz


Časová osa článků