Vítězka brazilské Miss Bum Bum 2017 Rosie Oliveira (28)

Vítězka brazilské Miss Bum Bum 2017 Rosie Oliveira (28) Profimedia.cz

Kšefty už se hrnou. Vítězka soutěže o nejhezčí zadek má za sebou první velké focení

20. listopadu 2017 22:24

Letošní čerstvá vítězka brazilské Miss Bum Bum se přirozeným během událostí přeměňuje v modelku a právě dokončila svoji první komerční zakázku. Jak takový profesionální debut ženy s nejhezčí prdelkou Brazílie vlastně vypadal, si nyní můžete prohlédnout v naší galerii.

Své vítězství v celosvětově ostře sledované soutěži využila osmadvacetiletá Rosie Oliveira k politickému řečnění a současnému brazilskému establishmentu to nandala s opravdovou vášní revolucionářky: „...Všichni si zasloužíme svobodu, kvalitní zdravotnictví, dostupné vzdělání a bezpečnost. Naše země potřebuje reformy. Současná Brazílie mě odrazuje od toho, abych zde porodila své děti,“ volala dívka, jejíž boky měří přesný metr, z pódia a sklidila za to bouřlivý potlesk.

Jestli se tato sympatická blondýnka bude s takovou vervou a jiskrou v srdci politice věnovat i v budoucnu, jisté není. V kombinaci s jejími půvaby by jistě měla naději stát se jednou další brazilskou prezidentkou. V tak temperamentní zemi by určitě nebylo vítězství v soutěži o nejhezčí zadek roku překážkou. 

Milan Kolář , Super.cz


Časová osa článků