Lucie Bílá pokřtila vánoční desku. Super.cz

Vánoční desku představila výjimečně v bílé: Lucie Bílá předvedla nožky v kratinkých šatech a s vražednými podpatky

19. listopadu 2017 13:03

Výjimečně neoblékla černou, ale na křest své vánoční desky si vybrala bílé šaty. "Nějak mi přišlo, že na tohle krásné cédéčko, kde jsem na přebalu také vyfocená v bílém, a na křest tohoto alba jsem nemohla být černá. A chtěla jsem si připadat jako vánoční ozdobička," řekla nám Lucie Bílá (52).

Ta model, který má opět hodně krátkou délku sukně, doplnila vražedně vysokými podpatky, kabelkou ozdobenou velkými korálky a blyštivými náušnicemi s hvězdami. Náušnice dokonce Lucka začala nedávno vyrábět, tyhle ale nebyly z její dílny.

"Já dělám andílkové náušnice, ale ty jsem s sebou nevzala. Ale pokud by někdo o moji bižuterii stál, může si ji objednat. Už mám i verze pro blondýnky, protože mi dámy hodně vyčítaly, že dělám jen ty pro nás, černovlásky," svěřila Lucie, která výtěžek z prodeje svých šperků věnuje na projekt Ježíškova vnoučata, který je sbírá na dárky pro opuštěné babičky a dědečky.

A kdy vůbec stíhá při svém nabitém kalendáři, když hraje v muzikálech a začíná s vánočním turné, tvořit? "Strašně nerada ztrácím čas a nerada se nudím. Co mám dělat, když sedím pět hodin v autě? Nemůžu se přece jako pohádkový oslík pořád ptát: Už tam budem?"

"Takže během cesty dělám ty andílky, pouštím si seriál a přemýšlím nad hloupostmi jako každá holka a přitom odpočívám a relaxuju. Využívám času tak, abych byla lidem platná. Já to tak potřebuju a vždycky to byl můj koníček. Ale to bych to nebyla já, kdybych z toho neudělala něco pro druhé," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků