Pokašlávající a nemocní lidé na každém kroku. Jak být nad věcí?

21. listopadu 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Častá chřipka, nachlazení a nemoci všude okolo nás. Mnoha lidem tak vlastní vyčerpanost, únava a nachlazení připadá normální. Nemoc však tělo soustavně devastuje a důsledky v podobě nulové nálady, únavy a pokašlávání přetrvávají až do Vánoc. Špatný spánek pak jen završuje neoblíbený podzim. Při dodržení pár pravidel se však vás a vaší rodiny týkat nemusí.
Podpora imunity je zásadní pro celý konec roku

Podpora imunity je zásadní pro celý konec roku

Antibiotika jsou zázrak a zároveň prokletí. Díky nim a dalším dnes neumíráme na zápal plic, syfilis a další choroby. Nedají se však bohužel užívat preventivně. Antibiotika dokáží zneškodnit různé druhy bakterií. Bohužel až po rozmnožení patogenu v těle. A nezničí jenom je. S každým užitím chřadne celé tělo. Nejzávažnějším problémem je jejich pravidelné užívání, jež posiluje odolnost bakterií a snižuje imunitu. Pokašlávání nás pak provází celý rok. O dlouhodobé únavě nemluvě. Dostat se zpátky je možné. Čím dál více lidí to řeší s předstihem. Je to levnější a pohodlnější než se měsíc cítit mizerně.

Více
nyní na phytoxan.cz
Některé byliny umí antibiotika překonat

Některé byliny umí antibiotika překonat

Ačkoli jsou antibiotika v Česku pouze na předpis, rozhodně se s nimi nešetří. Domáhají se jich pacienti, pro něž je to již vzhledem k celkově špatné imunitě jediným řešením. Skutečnost, že je jí, však lidem pomáhá jako pozlátko. Imunita zásadně souvisí s naší stravou, to ví asi úplně každý. Vědci prokázali, že některé byliny jako oregano, arabinogalaktan a další mají na nespecifickou imunitu a celé tělo zásadní vliv. Likvidují zárodky streptokoků, stafylokoků, účinky se projevují při zánětech močových i dýchacích cest. V kombinaci dokáží překonat i některá antibiotika. Dají se užívat při akutních problémech. Když se však užívají předem, k nachlazení či nemoci ani nedojde.

Více
nyní na phytoxan.cz
Jak podpořit celou imunitu a neprotrpět podzim?

Jak podpořit celou imunitu a neprotrpět podzim?

Kdo má čas, vyrábí si vlastní medicínu z dostupného ovoce a zeleniny. K té se řadí česnek, oregano, citrón, zázvor, med, koloidní stříbro nebo šalvěj. Některé látky jsou laciné a dostupné, některé dražší. Ty mnohonásobně účinnější však běžně sehnat nelze. K těm nejúčinnějším a nejvzácnějším se řadí i nedávno objevený arabinogalaktan, který se získává z nejmladšího lýka modřínů. Vzhledem k ceně pak nepřekvapí, že nejvíce na světě ho spotřebují ve Švýcarsku. Výjimečně účinný přípravek Phytoxan® tam vnímají jako základ rodinného zdraví a nechybí v žádné domácí lékárničce. Při užívání v sychravém podzimu se tak člověk nemusí bát kašlajících a nemocných lidí. Imunita je na maximu.

Více
nyní na phytoxan.cz
Phytoxan® zanedlouho dostupný i v lékárnách v Česku

Phytoxan® zanedlouho dostupný i v lékárnách v Česku

Je zajímavé, že spotřeba antibiotik je ve Švýcarsku jedna z nejnižších v Evropě. Po Finsku je pak druhou zemí s nejnižším výskytem nachlazení a chřipky. Imunita lidí na tak vysoké úrovni pramení nejen z využívání finské sauny, ale také z používání nejkvalitnějších přírodních extraktů. Phytoxan přichází také do ČR. Cena v lékárnách bude 649 Kč. Nejkvalitnější extrakty tak nejsou pro každého. Avšak užít si podzim plný zdraví a energie má teď na dosah úplně každý. Při příznacích se užívají 3 tablety denně během jídla, a to 5 dní. Preventivně stačí tableta jedna. Aktuálně lze testovací produkt sehnat na stránkách výrobce za cenu 435 Kč.

Využít akci
nyní na phytoxan.cz

Časová osa článků