Jejich tvář nemá známý hlas, ale krásnou pleť. 3 luxusní rostlinné oleje pro nádherné vlasy a zářivou pleť bez vrásek!

20. listopadu 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Která z nás by netoužila po zářivé a hladké pleti bez vrásek? Stačí pár kapek rostlinného zlata, a to je přesně ono, co vaše pokožka potřebuje. Rozmazlujte se olejovým pohlazením! Oleje se v přírodní kosmetice těší mimořádné oblibě. Jedná se o oleje, které jsou vyrobeny na čisté přírodní bázi, bez barviv a konzervantů. A které oleje vaše pleť miluje?
Arganový olej za studena lisovaný s dopravou zdarma!

Arganový olej za studena lisovaný s dopravou zdarma!

Říká se mu také „tekuté zlato“. Je to díky jeho nesporným výhodám. Patří k luxusním olejům. Má svůj původ v Maroku. Olej se získává lisováním za studena. Jsou v něm zachovány všechny důležité vitamíny, minerály a další cenné látky. Hledáte kvalitu za dobrou cenu? Tento olejíček tyto dvě spojení určitě splňují. Je také využíván pro své schopnosti regenerovat vlasové konečky. Arganový olej působí blahodárně na pokožku zarudlou, vysušenou i se sklonem k praskání. Redukuje vrásky, hydratuje a pomáhá udržet pokožce svěží vzhled.

Koupit
nyní na www.renovality.cz
Moringový olej za studena lisovaný s dopravou zdarma!

Moringový olej za studena lisovaný s dopravou zdarma!

Moringa je dar z nebes! Rostlinný olej lisovaný za studena. Moringa oleifera, malý, opadavý strom, původem z Indie. Dosahuje výšky maximálně 15 metrů. Je považován za „elixír života". Je ideální pro vysušenou a aknózní pleť. Moringový olej má v kosmetice vynikajícími výsledky. Jde o osvědčený prostředek proti vráskám na obličeji, na krku a okolo očí. Tento olej obnovuje vitalitu a pevnost pleti a nádherně vám rozzáří tvář. Používá se i na akné a různé pigmentace na tváři. Moringový olej je také prostředek pro vitalitu vašich vlasů a vlasové pokožky. Vyzkoušejte jej na suché, lámavé vlasy bez vitality. Současně působí proti tvorbě lupů a proti svědění hlavy.

Koupit
nyní na www.renovality.cz
Ricinový olej je výjimečný!

Ricinový olej je výjimečný!

Ricinový olej je vhodný pro suchou pokožku. Úžasně regeneruje a zvláčňuje kůži. Doporučuje se na ošetření zhojených jizev. Zde je několik důvodů, proč je ricinový olej tak výjimečný: Na suchou pleť - má silné promašťující účinky, bolest kloubů - horké obklady připravené ze zahřátého ricinového oleje vám rychle uleví od bolesti, lámavé nehty - ricinový olej vám pomůže i s lámavými nehty, krásné vlasy - jeho účinky jistě ocení i vaše vlasy, strie - ricinový olej zatočí se striemi, které jsou doslova noční můrou všech žen. Ricinový olej je zkrátka výjimečný!

Koupit
nyní na www.renovality.cz

Časová osa článků