České šperky MOSHNA zdobí královnu krásy. Okouzlí i vás

16. listopadu 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Vypadat úchvatně může každá žena, pokud zvolí k oblečení ty správné doplňky. Tak nějak instinktivně víme, že správně zvolený šperk pozvedne do módních výšin i obyčejný černý svetřík. O to víc nám na výběru záleží, když se právě chystáme do společnosti. Chceme krásu, styl i kvalitu. Chceme zaujmout, vyniknout, ale zároveň to nepřehnat. Chceme být prostě perfektní. A perfektním řešením je stříbro.
České rodinné stříbro získalo popularitu v Japonsku

České rodinné stříbro získalo popularitu v Japonsku

Česká šperkařská značka MOSHNA, která okouzlila japonský módní trh, přináší domů do Čech novou kolekci šperků EXCLUSIVE. Její designéři se inspirovali pohádkovými kraji Dálného východu, kde vám v pomalém rytmu času zamotá hlavu omamná vůně lotosu a růžových kvítků sakury.

Prohlédnout
nyní na moshna.cz
Už žádné starosti před zrcadlem

Už žádné starosti před zrcadlem

Taky máte rádi, když krása ctí i dobré řemeslo? Popusťte uzdu fantazii a přejte si letos pod stromeček něco, co vás trochu rozmazlí. Nebo si prostě udělejte radost hned a odměňte se jen tak. Není přitom důležité, jestli si chcete obléci malé černé nebo raději hupsnete do džínů a bílého trika. Pozvedněte svůj styl a doplňte ho stříbrnými šperky MOSHNA. Jeden pohled do zrcadla a víte, že jste se nespletla. Překvapte příjemně sebe i své okolí a staňte se módní ikonou díky kolekci EXCLUSIVE.

Řešení
nyní na moshna.cz
České šperky zdobí královnu krásy

České šperky zdobí královnu krásy

Obrovský úspěch měly šperky na letošní soutěži o titul královny krásy v dalekém Vietnamu, kde vynikly při promenádě finalistek na slavnostním galavečeru. V posledních letech si je zamilovaly také ženy v Japonsku a značka MOSHNA se tak může pochlubit pevným místem na velmi oblíbeném největším japonském internetovém prodejním portálu Rakuten, kde si tradičně velmi potrpí na perfektní kvalitu a kde milují vše, co má svůj krásný osobitý příběh. Staňte se i vy jeho součástí.

Prohlédnout
nyní na moshna.cz
Špičková kvalita, která chrání zdraví

Špičková kvalita, která chrání zdraví

Užijte si i vy špičkový design a kvalitu českých šperků MOSHNA založenou na pečlivém zpracování každého detailu a využití kvalitního stříbra 925/1000, které zaručí dostatečnou pevnost a odolnost jemného šperku. Ochranná vrstva rhodia na povrchu se u vybraných šperků postará o to, aby vám vaše oblíbené kousky vydržely co nejdéle třpytivé a krásné, a zároveň chránily vaše zdraví před alergickou reakcí. Vyberte si svůj oblíbený šperk ještě dnes na eshopu.

Chci koupit
nyní na moshna.cz

Časová osa článků