Jessica chtěla před listopadovou svatbou hubnout, zatím se jí to příliš nedaří.

Jessica chtěla před listopadovou svatbou hubnout, zatím se jí to příliš nedaří. Profimedia.cz

Zpěvačce Jessice Simpson se nedaří před svatbou zhubnout, naopak vypadá jako těhotná

Americká zpěvačka a herečka Jessica Simpson (31), která si má v listopadu brát hráče amerického fotbalu Erica Johnsona (32), nedávno uvedla, že by do svatby ráda zhubla. Jak je však zřejmé z úterních fotografií, kdy spolu dvojice odcházela z restaurace BJ’s v losangeleském Century City, daří se jí spíš pravý opak. Ve volné bledě modré mikině, která vypadala, jako kdyby si ji půjčila od svého téměř o dvě hlavy vyššího urostlého snoubence, se spíš zdálo, že cosi maskuje. Média hned začala spekulovat, že je jednatřicetiletá zpěvačka možná těhotná.

Samotná Simpson však tyto informace popřela již letos v létě. Se záměrem zhubnout to nejspíš u Jessicy nebude tak horké, jelikož si s Ericem klidně vyrazila na oběd, kde oba zvolili fast-food, který má do dietní stravy hodně daleko. Oba pak ruku v ruce odcházeli směrem k autu. Zpěvačka přitom tvrdila,že se bude snažit do svatby shodit několik kilogramů, a to především v oblasti prsou.

O den dříve byli snoubenci spatřeni v San Franciscu, kde Jessica začala objímat cizí roztomilé dítko, což opět jen rozvířilo vlnu spekulací o jejím těhotenství. Sama blonďatá zpěvačka se netají tím, že by v budoucnu chtěla mít s Johnsonem velkou rodinu. Její mladší sestra Ashley Simpson (27), která je rovněž zpěvačkou, má přitom už tříletého synka Bronxe Mowgliho. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků