Pippa to moc nevychytala...

Pippa to moc nevychytala... Profimedia.cz

Tohle že je ta opěvovaná Pippa? Ztrhaná sestra vévodkyně Kate si vyšla ven bez make-upu a s ošklivým účesem

14. listopadu 2017 17:56

Po sňatku Kate Middleton (36) s princem Williamem (36) se stala ostře sledovanou celebritou i její mladší sestra Pippa (35), jejíž zadeček získal v médiích srovnatelný prostor jako svatební šaty vévodkyně z Cambridge.

Letos na sebe Pippa upoutala pozornost velkolepou svatbou s bohatým investičním makléřem Jamesem Matthewsem, na které samozřejmě nemohli chybět ani Kate s Williamem včetně dětí.

Pippa nikdy nechtěla být vyloženě středem pozornosti, a tak byla ráda, že měla po svatbě konečně klid a vzdálila se z dosahu všudypřítomných fotografů. Stín sestry vévodkyně Catherine ale Pippu pronásleduje neustále, protože ji paparazzi sledují i v civilu.

Naposledy byla zvěčněna, jak na kole vyrazila za kamarádkou. Pippa působila značně nenápadně už jen proto, že byla nenalíčená a hlavu si nelámala ani s účesem, jemuž dominovaly šedivé odrosty.

Sestra ostře sledované členky královského rodu vypadala hodně ztrhaně a je s podivem, že si jí fotografové vůbec všimli. Pippa zas naopak musela být zklamaná, že si neuhlídala soukromí ani v přestrojení za šedou myšku. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků