Lady Amelia Windsor

Lady Amelia Windsor Profimedia.cz

Nejpůvabnější členka britské královské rodiny: 22letá modelka Amelia má roztomilosti na rozdávání

10. listopadu 2017 18:16

Britská královská rodina má ve svých řadách skutečně krásné ženy. Přirozeného půvabu využila jak šestadvacetiletá lady Kitty Spencer, dcera mladšího bratra princezny Diany Charlese Spencera, tak i nyní teprve dvaadvacetiletá vnučka prince Edwarda, vévody z Kentu (bratrance královny Alžběty II.) lady Amelia Windsor.

Ta za sebou má spolupráci se značkou Dolce & Gabbana, a to focení i přehlídky, pochlubit se může i titulkou magazínu Tatler a objevila se i na obálce japonské verze Vogue (šlo o hromadnou fotku více lidí). Jako modelka (a také zástupkyně nejvyšších společenských kruhů) je často zvána na různé společenské akce. Amelia tak nechyběla na fashion weeku v Paříži ani na nedávné oslavě díla italského módního domu Bottega Veneta v Londýně.

Britská královská rodina pochopitelně dbá na vzdělání svých členů. Například v úvodu zmíněná lady Kitty vystudovala několik oborů na univerzitách v Kapském Městě, Florencii i Londýně, a ani Amelia v tomto směru není žádnou výjimkou. Nedávno absolvovala Edinburskou univerzitu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků