Soraja Vucelic přišla do televizního pořadu ve značně odvážném modelu.

Soraja Vucelic přišla do televizního pořadu ve značně odvážném modelu. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Bývalka brazilské fotbalové hvězdy nemá soudnost: Plastiková nádhera nakráčela do televize s odhaleným ňadrem

10. listopadu 2017 22:00

Modelka a moderátorka Soraja Vucelic patří k celé plejádě podivných ženštin, které zkusily štěstí ve šmírovací reality show Big Brother. Opravdovým ternem však pro tuto milovnici plastických úprav zevnějšku bylo seznámení s hvězdným brazilským fotbalistou Neymarem.

Ten s brunetou, která se svlékala pro Playboy a další magazíny, prožil krátký románek. Díky tomu se ale o nepříliš známé balkánské modelce mnohem víc mluvilo a začala dostávat pozvánky do televizních pořadů.

Nedávno šokovala svou účastí v TV Pink! v Srbsku. Do televize totiž nakráčela v modelu s obnaženým ňadrem. Ani zakrytí bradavky však celkový dojem nezachránilo a Soraja vypadala jako laciná holka nabízející na ulici sexuální služby.

Modelka ovšem ráda poutá pozornost, což se jí ve vyzývavém modelu podařilo. V minulosti vzbudila rozruch, když prohlásila, že zvažuje založení politické strany.

Soraje sebevědomí nejspíš narostlo nejen díky románku s Neymarem, ale i proto, že ji na sociální síti sledují tisíce fanoušků. Otázkou zůstává, proč se raději nevěnuje psychologii, protože se pyšní tím, že tento obor vystudovala. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků