Kim Kardashian

Kim Kardashian Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kim Kardashian posunula sexy trend na vyšší úroveň: Sako, pod nímž neměla podprsenku, nechala rozepnuté

8. listopadu 2017 19:12

Za pár měsíců by se Kim Kardashian (38) a Kanye West (41) měli dočkat třetího potomka. Toho jim má ale odnosit náhradní matka, takže těhotenství postavu televizní celebrity nepoznamenalo.

Na akci LACMA Art+Film Gala tak Kim mohla dráždit na maximum. Ceremoniál propojující světy umění, módy a filmu byl jedinečnou příležitostí, na níž na sebe mohla vyzývavě upozornit. Konkurence slavných hostů totiž byla více než silná. V Los Angeles se sešly modelky Behati Prinsloo (29), Candice Swanepoel (30) či herečky Salma Hayek (52), Amy Adams (44) a Melanie Griffith (61) s dcerou Dakotou Johnson.

Také Kim zvolila doprovod ze svého rodinného klanu. Společnost jí dělala matka Kris Jenner, na niž příští rok čeká pořádný babičkovský zápřah. K šesti dosavadním vnoučatům by měly přibýt další tři. Kromě Kim se o to mají postarat i její sestry Khloé Kardashian (34) a Kylie Jenner (21).

Na galavečeru zůstalo pozadí Kim skryto v obleku, který vypadal, jako by si jej půjčila od svého manžela. Outfit v pánském stylu ji ovšem o přitažlivost nepřipravil. Sako s absencí podprsenky není mezi celebritami žádnou novinkou. Kim jej ovšem nechala rozepnuté, čímž odvážný trend posunula na novou úroveň. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků