Dara Rolins

Dara Rolins Foto: Super.cz/ archiv D. Rolins

Smělý důkazní materiál: Po pevném zadku předvedla Dara Rolins i předek. Mezi chválou čte i drsnou kritiku

Dara Rolins (46) je svým aktivním životním stylem inspirací pro spoustu lidí. Ti jí upřímně pochválí skoro každý její příspěvek na sociálních sítích, protože s ní zkrátka názorově souzní a obsah zpěvaččiných profilů je baví. To se pochopitelně netýká všech, kteří ji sledují.

Nejvíc pozornosti a také vášní, ať už pozitivních, nebo právě negativních, budí fotky zpěvaččiny postavy v prádle nebo plavkách. Dara je na své tělo hrdá a nebojí se to říct a ukázat. „Když už jedeme na vlně vystrčení zadků a jiných věcí, jdu do toho zas. A tentokrát zepředu. Protože já se nebojím, a ano, extrémně mě těší být inspirací pro ty, kteří chtějí mít tělo dvacítky navždy. A když už ho MY, zralé ženy, máme, nevím, proč bychom ho nemohly občas jako důkazní materiál takto směle odprezentovat,“ napsala k záběru na své břišáky, který vidíte v úvodu článku.

Onou vlnou vystrčených zadků naráží na jiný svůj snímek, který zveřejnila nedávno. A někteří lidé ji za to odsoudili s tím, že se nehodí, aby se matka malé dcery takhle předváděla. I na ‚předek‘ někteří reagovali podrážděně. „No nevím, ale je vidět, že to tělo nepatří dvacítce, ale starší ženě. Prostě stárneš,“ dočetla se zpěvačka. Takových reakcí bylo několik. Jiná ‚fanynka‘ Daře vzkázala, že ne každý je zdravý, aby mohl cvičit, a má ke štíhlé postavě genetické předpoklady. Je to ale oprávněná kritika? 

Zaslouží si Dara Rolins kritiku za své posty?

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků