Monika Absolonová o synovi Super.cz

Všechny ceny popularity jdou stranou. Jejím největším úkolem je naučit syna chodit na nočník

Narozením syna Tadeáše se Monice Absolonové (45) život zcela změnil. Do té doby workoholička přehodnotila svůj žebříček hodnot a začala se soustředit na rodinu. Dnes už populární zpěvačka zase pracuje, ale sama říká, že už nikdy nebude v takovém zápřahu, jako byla v minulosti. „Snažím se to vyvažovat. Mateřství mám moc ráda a je to to nejdůležitější. V létě mám teda dva měsíce prázdnin, ale podzim a zima je na práci zase náročnější,” krčí rameny Monika.

Monika si vždycky váží chvil, když může vyrazit do společnosti. Čas od času si to může dovolit, neboť v hlídání syna má velké zastání u manžela Tomáše a maminky. „Máma dřív pracovala v mateřské školce, takže tam ta aprobace je. Mám tím pádem pocit, že je v těch nejlepších rukou. Buď tedy hlídá mamka, když dorazí Tomáš z práce, tak přebírá otěže,” říká Monika.

Absolonová hraje v divadle Studio Dva a na podzim a v zimě ji velmi zaměstnávají vystoupení na plesech a firemních akcích. „Prvních devět měsíců po porodu jsem byla pořád doma. Minulou sezonu jsem pracovala asi tři večery v týdnu. Tato sezona ale začala jako ty roky předtím, z čehož jsem nebyla vůbec ráda. Tadeáš to ale kupodivu zvládá velmi dobře, má spoustu podnětů od jiných lidí. Kdybych s ním byla pořád jen já, tak mu ukazuju jen svůj svět, mamka mu ukazuje něco jinýho, stejně tak mamčin manžel nebo můj brácha. Na svůj věk je proto docela šikovnej.”

Největším rodičovským úkolem Moniky Absolonové je aktuálně to, že se snaží svého syna naučit chodit na nočník. Jak je v tom úspěšná, se dozvíte v našem videu. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků