Kenneth Branagh a Michelle Pfeiffer na premiéře Vraždy v Orient expresu

Kenneth Branagh a Michelle Pfeiffer na premiéře Vraždy v Orient expresu Profimedia.cz

Očekávanou filmovou premiéru opanovala Michelle Pfeiffer v těchto šatech. Do výstřihu jí zíral i Hercule Poirot

3. listopadu 2017 18:53

Očekávaný film na motivy slavné detektivky Agathy Christie Vražda v Orient expresu za sebou má slavnostní premiéru v Londýně. A ta byla skutečně hvězdná. Ve snímku Kennetha Branagha, jenž se zároveň představil v hlavní roli Hercula Poirota, se potkávají Michelle Pfeiffer, Johnny Depp, Penélope Cruz, Judi Dench, Willem Dafoe, Daisy Ridley a další.

Byla to prvně zmíněná hollywoodská hvězda, představitelka paní Hubbardové, která červený koberec opanovala. Skvěle jí k tomu posloužily stříbrné šaty Prada s hlubokým výstřihem, do něhož pohledem zabředl i sám Poirot, a rozparkem. Dlouhé lokny nechala splývat, s líčením šetřila, s úsměvy do objektivů naopak ani trochu.

Zajímavostí je, že se Pfeiffer v jednom z rozhovorů na téma Vraždy v Orient expresu přiznala, že tento příběh Christie nezná, respektive neznala. „Jde o věhlasnou a jednu z nejproduktivnějších spisovatelek, ale tuto novelu jsem nikdy nečetla a ani jsem neviděla žádnou filmovou adaptaci,“ uvedla. Rozuzlení tak pro ni bylo překvapením, stejně jako bude pro některé diváky. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků