Mám teda přemnožené parazity? Fakta, pověry a kde je pravda?

7. listopadu 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Asi každý z nás se již setkal s pojmem odčervení a detoxikace člověka. Je pravda, že od 80. let se vyšetření na parazity u lidí běžně nedělá. Ať už je to nevolí institucí nákladná vyšetření proplácet, či prohlášením, že toto se západní kultury netýká. Pravda je obvykle uprostřed a je na každém z nás, zda příznaky máme nebo přehlížíme. V každém případě nám to ovlivní kvalitu a délku našeho života.
Helicobactera má každý druhý, Demodex skoro všichni

Helicobactera má každý druhý, Demodex skoro všichni

Helikobacter pylori, zahnutý parazit s bičíky, je velmi rozšířený patogen. Neřešený způsobuje gastritidu. Tedy jinými slovy záněty trávicího traktu, které neřešené mohou skončit i rakovinou. Nakazíte se neumytým nádobím či výpůjčkou kamarádova příboru. Dáváte si vzájemně svá jídla ochutnat? Pokud jeden člen rodiny trpí tímto parazitem, postupem času jej má celá rodina. Máte těžké akné nebo odlupující se pleť? Krátkodobě několikrát v roce? Demodex hledejte lupou, měří 0,2 milimetru a přenáší se například půjčením ručníku. Protože se zavrtává až 4 milimetry do kůže, těžko s ním bojovat. To se všemi parazity samozřejmě. Jsou zde o stovky milionů let déle než my.

Zjistit více
nyní na antiparazitikum.cz
Především únava a přechodné zhoršení všeho. To je ten pravý ukazatel

Především únava a přechodné zhoršení všeho. To je ten pravý ukazatel

S parazity je složité bojovat právě proto, že jsou to paraziti. Umí se schovávat, maskovat, a hlavně vysávat svého hostitele. Umí ovlivňovat jeho chování, nutí ho přijímat víc potravy a kynout. Když prospívají, hostitel chřadne. Máme je všichni. Když se přemnoží, naše tělo a imunita za to draze platí. Bolesti, únava, zhoršení alergií, ekzémy, migrény, žádná nálada. Obvykle 2-3x ročně. Je s podivem, že pravidelné preventivní odčervení se do moderní doby dochovalo pouze u mazlíčků, koní a chovných zvířat. Přitom všichni jsme savci a paraziti jsou přenosní. Babičky dělaly různé tinktury či nakládané bylinky. My už můžeme najít přírodní doplňky, které obsahují extrakty testované po celém světě.

Zjistit více
nyní na antiparazitikum.cz
Redukce parazitů přináší úlevu. Nezbytná součást očisty těla

Redukce parazitů přináší úlevu. Nezbytná součást očisty těla

Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní odčervení čím dál častěji a preventivně. Většinou dohromady se svými mazlíčky. Ti jsou zdaleka nejčastějšími přenašeči. Larvy však najdeme velmi často na kořenové zelenině a v salátu. Co s tím? Máme tady léky na předpis nebo přírodní a klinicky testovaný doplněk stravy Wurm-Ex. Maximalizuje obranyschopnost, přerušuje biologický cyklus parazitů a nastartuje imunitu. „Užívá se pouze 10 dnů, avšak způsobuje nežádoucí úbytek váhy. Nepřekračujte dávkování,“ varuje antiparazitikum.cz. Výhodou je, že je úplně v každé lékárně a každý se tak může poradit i se svým lékárníkem.

Zjistit více
nyní na wurm-ex.cz
Nepropásněte omezený počet vánočního balení

Nepropásněte omezený počet vánočního balení

Wurm-Ex je ideální používat na podzim a maximalizovat tak imunitu na kritické období. V těle působí 6 měsíců a člověk je tak chráněn nejen v sychravém podzimu. Redukce larev a parazitů nám v důsledku zachovává naši energii a necítíme se tak nepochopitelně unaveni. Wurm-Ex najdete v každé lékárně za 745 Kč nebo dnes v akci za 590 Kč na stránkách výrobce. Přidejte se ke sportovcům, kteří v rámci celkové kondice užívají Wurm-Ex pravidelně. Výhodné vánoční rodinné balení s dárkem v hodnotě 560 Kč zdarma je pouze v omezeném množství. Namísto 2 330 Kč lze dnes celou rodinu ochránit za 1 180 Kč. Nepropásněte dnešní akci!

Využít akci
nyní na wurm-ex.cz

Časová osa článků