Lais Ribeiro v podprsence za 43 miliónů korun

Lais Ribeiro v podprsence za 43 miliónů korun Profimedia.cz

Skvost mezi podprsenkami letos oblékl tento andílek: Luxusní paráda vyšla na 43 miliónů korun

Nejpompéznější přehlídka spodního prádla je za dveřmi, takže je na čase odtajnit, kdo se po molu projde v podprsence závratné hodnoty. Této výsady se letos dočká modelka Lais Ribeiro (27).

Brazilská kráska své sexy tělíčko v prádle značky Vicotria´s Secret předvádí už od roku 2010. Na letošní fashion show, která se uskuteční 28. listopadu v Šanghaji, bude za největší hvězdu. Právě ona totiž na přehlídce plné nejžhavějších krásek předvede ten největší poklad. Vrcholem ostře sledované módní akce bude tzv. Fantasy bra čili podprsenka závratné hodnoty. Letos ji bude zdobit šest tisíc drahokamů a její cena bude činit dva milióny dolarů (43 miliónů českých korun).

„Která z modelek by nesnila o tom, že tento klenot oblékne? Je to pro mě obrovská čest zařadit se za Gisele Bündchen, Candice Swanepoel či Adrianu Limu,“ tvrdí Lais, která je maminkou osmiletého syna jménem Alexandre.

Andílek ze stáje Victoria´s Secret už podprsenku tvořenou zlatem a safíry předvedl na tiskové konferenci v New Yorku. V Číně se Lais na molu předvede jen ve spodním prádle, takže luxusní doplněk, jehož výroba trvala 350 hodin, ještě více vynikne. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků