Hit českých obývacích pokojů

5. listopadu 2017 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Stejně jako šatník i bydlení podléhá aktuálním trendům. Jak ale proměnit sedací soupravu, která je dominantou pokoje, aniž byste museli kupovat novou? Jednoduše ji převlékněte pomocí napínacích potahů do nového. Během chvíle budete mít doma novou krásku.
Ochrání i zrenovuje

Ochrání i zrenovuje

Napínací potahy decoDoma fungují v podstatě jako druhé čalounění a vykouzlí zbrusu novou sedačku z vaší původní. Potah překryje skvrny, díry a jiné nedostatky původní sedačky, která je ukrytá pod ním. Dokonale sedí, takže už nemusíte rovnat věčně se shrnující deky. Napínací potahy jsou vysoce roztažitelné všemi směry a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy nebo křesla. Mezi nejoblíbenější patří béžové potahy s žíhanou strukturou, které najdete například v kolekci Universo.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz
Proměna během 5 minut

Proměna během 5 minut

Proměna sedačky v novou je s napínacím potahem velmi snadná. Zvládnete to sami během 5 minut. Je to stejně jednoduché jako si obléknout tričko. Snadná je i údržba potahů. V případě ušpinění je stačí sundat a dát do pračky vyprat. Vaše sedačka tak bude stále čistá. Vlevo vidíte křeslo potažené napínacím potahem a vpravo původní variantu. Je to opravdu viditelná změna, ale tajemství bude znát jen vy. Návštěvy se budou divit, co se stalo s vaší původní sedací soupravou nebo křeslem.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz
Pro domácnosti s dětmi a zvířecími mazlíčky

Pro domácnosti s dětmi a zvířecími mazlíčky

Napínací potah je skvělým řešením nejen pro změnu interiéru. Pokud to na vaší sedačce žije a máte v domácnosti děti, kočky nebo psy, pak jsou potahy skvělým řešením pro ochranu sedačku. Původní čalounění ochrání před skvrnami od jídla, od pití, před kočičími drápky a samozřejmě před chlupy. V případě znečištění jde potah jednoduše sundat a dát vyprat do pračky.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz
Sedačka jako pelíšek i hřiště

Sedačka jako pelíšek i hřiště

Když máte pocit, že je vaše sedačka tak trochu psím pelíškem nebo hracím koutkem vašich dětí, pořiďte si na ni napínací potahy. Sedačka si zachová svůj původní tvar, jenom dostane úplně nový kabátek a zároveň je chráněná před drápky i případnými nehodami. Možná ani nevíte, jaký příběh se odehrává u vás doma. Třeba je váš pejsek nebo kočička beznadějně zamilovaný do sedací soupravy, na kterou nemůže. Dejte lásce šanci s napínacími potahy decoDoma a vyberte si z více než 60 vzorů a barev.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz

Časová osa článků