Zpěvačka byla při výběru outfitu kreativní.

Zpěvačka byla při výběru outfitu kreativní. Michaela Feuereislová

Bývalá hvězda Novy vyrazila do společnosti opět s odhaleným prádlem. Nestačí jí jedna podprsenka, oblékla hned dvě

29. října 2017 21:28

Nikdy nebyla rodičem na plný úvazek. Velmi krátce poté, co Emma Smetana (30) přivedla na svět svou dceru Lennon, se začala vracet do svého původního pracovního a společenského režimu. Buď vyrazila na akci přímo s dítětem, nebo si pro dceru zajistila odpovědné hlídání.

„Máme štěstí na ochotné babičky a tetičky, takže si můžeme svobodně vyrážet jak do práce, tak za kamarády, v podstatě kdykoli a na jakkoli dlouho. A Lennon je z toho cestování po různých domácnostech nadšená," vysvětluje Emma.

Naposledy se renesanční umělkyně objevila na středečním zahájení přehlídky Designblok, který byl plánován do pondělí. Do Průmyslového paláce v pražských Holešovicích Emmu nedoprovázel partner Jordan Haj, ani se nehodilo brát dceru. Garde jí dělala kamarádka Elena. „Jordan pendloval mezi natáčením americké sci-fi, kde hraje tajného agenta, a koncertem v Roxy,” zdůvodnila nám nepřítomnost svého partnera a otce dítěte Smetana.

Večer to Emmě velmi slušelo. Kráska složila svůj sofistikovaný outfit z obleku v pánském stylu Lindex, pod který oblékla jen prádlo a dobrovolně se zřekla podkladové blůzy. „Jsou to vlastně dvě podprsenky přes sebe. Přes jednu, kterou jsem si sama navrhla, jsem přehodila druhou, karnevalovou, kterou jsem vloni koupila na trhu v Riu de Janeiru,” popsala poutavý detail Emma Smetana. 

Jiří Čeladník , Super.cz