Slavice Lucie Bílá a topmodelka Simona Krainová spolu strávily celý den na plastice

26. října 2017 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Několikanásobná Zlatá slavice Lucie Bílá a úspěšná modelka Simona Krainová, kterou letos časopis Forbes zařadil mezi 77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích, se spolu potkaly na klinice plastické chirurgie a strávily tam spolu celý den.
Slavice Lucie Bílá a topmodelka Simona Krainová spolu strávily celý den na plastice.

Slavice Lucie Bílá a topmodelka Simona Krainová spolu strávily celý den na plastice. Foto: Klinika Yes Visage

Klinika Yes Visage je se svými pěti pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě největší klinikou estetické a preventivní medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku. Spolu s více jak 30 000 spokojenými klienty ročně jí důvěřuje také mnoho našich známých osobností. Mezi nimi právě i Simona Krainová a Lucie Bílá.

Klinika Yes Visage

Tentokrát se zde však sešly před objektivem slavného nizozemského fotografa Marcela Gonzalez-Ortize, který po celém světě fotil již mnoho krásných žen. Zatímco Simona Krainová se v kampaních Kliniky Yes Visage objevuje pravidelně už několik let, Lucie Bílá, ač je klientkou Yesu již delší dobu, se i přes svůj doslova nabitý pracovní program pro tuto spolupráci rozhodla poprvé. A nutno dodat, že jim to spolu na fotkách opravdu sluší!

FOTO: Klinika Yes Visage

FOTO: Klinika Yes Visage

„Já si hodně vybírám, s kým spojím svoje jméno, ale tady jsem šla na jistotu. Klinika Yes Visage je pro mě záruka kvality," říká zpěvačka. „Jsem také ráda, že jsem se mohla nafotit se Simonkou. Ona je moje rodina. Jsem kmotra jejích dětí. Tak jsem ráda, že budeme mít společné fotky. A docela nám to spolu sluší," dodává s úsměvem Lucka Bílá.

„Spolupráce s klinikou je pro mě samozřejmostí, protože jsem jejich klientkou i tváří už více než deset let a doufám, že minimálně dalších deset let budu. Věřím, že díky péči jejich šikovných lékařů to bude možné," zavtipkovala Simona Krainová.

Podívejte se na video z natáčení

Klinika Yes Visage

Některou z více jak 300 profesionálních služeb s individuálním přístupem mezinárodně uznávaných specialistů v komfortu moderně vybavených klinik využilo na Klinice Yes Visage také mnoho dalších našich známých osobností jako například Alice Bendová, Iva Kubelková, Marta Jandová, Michal David, Tereza Kerndlová, Kateřina Brožová, Daniela Šinkorová, Kamila Nývltová, Petra Svoboda, Karolína Plíšková, Miroslav Šimůnek, Michaela Ochotská, Petr Kotvald, Zdena Studenková, Maroš Kramár a mnoho dalších.
Více o Klinice Yes Visage na www.yesvisage.cz

Fotografie ze zákulisí focení:

FOTO: Klinika Yes Visage

FOTO: Klinika Yes Visage

FOTO: Klinika Yes Visage

FOTO: Klinika Yes Visage

FOTO: Klinika Yes Visage

FOTO: Klinika Yes Visage

FOTO: Klinika Yes Visage 


Časová osa článků