Antibiotika 2x ročně? Pomalu zabíjíte sami sebe

24. října 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Známe to všichni. Už zase je tady fáze podzimu, kdy nás čím dál více obklopují pokašlávající a smrkající nemocní lidé. Mnoha lidem tak vlastní vyčerpanost, únava a nachlazení připadá normální. Nemoc však tělo soustavně devastuje a důsledky v podobě nulové nálady, únavy a pokašlávání přetrvávají až do Vánoc. Špatný spánek pak jen završuje neoblíbený podzim. Změna je však jednoduchá.
Podpora imunity je zásadní pro celý konec roku

Podpora imunity je zásadní pro celý konec roku

Antibiotika jsou zázrak a zároveň prokletí. Objev penicilinu měl přímo revoluční význam. Díky němu a dalším dnes neumíráme na zápal plic, syfilis a další choroby. Dnes se používají desítky antibiotik. Dokáží zneškodnit různé druhy bakterií. Bohužel nezničí jenom ty. S každým použitím chřadne celé tělo a další rok je opět snadnější onemocnět. Vůbec nejzávažnějším problémem je však nadužívání antibiotik, jež posiluje odolnost bakterií vůči těmto lékům, a snižuje imunitu. Pokašlávání nás pak provází celý rok, únavu a vyčerpanost neřešíme a pokud začneme smrkat a přidá se bolest v krku, žádáme ihned antibiotika. Čím dál více lidí konečně řeší raději prevenci a hledají odpověď v přírodě.

Více
nyní na phytoxan.cz
Některé byliny dokáží antibiotika překonat

Některé byliny dokáží antibiotika překonat

Ačkoli jsou antibiotika v Česku k dostání pouze na předpis, neznamená to, že by se s nimi nějak výrazně šetřilo. Nezřídka se antibiotik domáhají sami pacienti, kterým lékaři pod tlakem vyhoví. I když na vás nemoc těžce dolehne, může se stále jednat o virózu, u níž se antibiotika obecně míjí účinkem. Proto je lepší celkově zvednout a podpořit imunitu, než neustále řešit své zdravotní problémy. Imunita zásadně souvisí s naší stravou, to ví asi úplně každý. Vědci prokázali, že některé byliny jako oregano, arabinogalaktan a další mají na nespecifickou imunitu a celé tělo přímo blahodárný vliv. Likvidují streptokoky, stafylokoky, účinky se projevují při zánětech močových i dýchacích cest.

Více
nyní na phytoxan.cz
Jak podpořit celou imunitu a neprotrpět podzim?

Jak podpořit celou imunitu a neprotrpět podzim?

Není divu, že lidé začali hledat pomoc v přírodě. V lékárnách se čím dál více ptají na šetrnou podporu své imunity. Kdo má čas, vyrábí si vlastní medicínu z dostupného ovoce a zeleniny. K té se řadí česnek, oregano, citrón, zázvor, med, koloidní stříbro nebo šalvěj. Některé látky jsou laciné a dostupné, některé dražší. Ty mnohonásobně účinnější však běžně sehnat nelze. K těm nejúčinnějším a nejvzácnějším se řadí i nedávno objevený arabinogalaktan, který se získává z nejmladšího lýka modřínů. Vzhledem k ceně pak nepřekvapí, že nejvíce na světě ho spotřebují ve Švýcarsku. Výjimečně účinný koncentrát Phytoxan® tam vnímají jako základ rodinného zdraví a nechybí v žádné domácí lékárničce.

Více
nyní na phytoxan.cz
Phytoxan® zanedlouho dostupný i v lékárnách v Česku

Phytoxan® zanedlouho dostupný i v lékárnách v Česku

Je zajímavé, že spotřeba antibiotik je ve Švýcarsku jedna z nejnižších v Evropě. Po Finsku je pak druhou zemí s nejnižším výskytem nachlazení a chřipky. Imunita lidí na tak vysoké úrovni pramení nejen z využívání finské sauny, ale také z používání nejkvalitnějších přírodních extraktů. Phytoxan přichází také do ČR. Cena v lékárnách bude bezmála 600 Kč. Nejkvalitnější extrakty tak nejsou pro každého. Avšak užít si podzim plný zdraví a energie má teď na dosah úplně každý. Při příznacích se užívají 3 tablety denně během jídla, a to 5 dní. Preventivně stačí tableta 1. Při závozu lékáren lze aktuálně již produkt sehnat na stránkách výrobce za cenu 435 Kč. Extra výhodné dvoubalení za 695 Kč.

Využít akci
nyní na phytoxan.cz

Časová osa článků