Vlastina Svátková Super.cz

Vlastina Svátková se pochlubila všemi třemi nezbednými kluky: Není divu, že je krátce po porodu tak štíhlá

25. října 2017 5:55

Herečka Vlastina Svátková se třemi syny neví, kam dřív skočit. Aby zvládla své kmotrovství nové zdravé kuchařky, nakonec to vyřešila tak, že všechny své kluky včetně manžela vzala s sebou. A pochlubila se nám nejen svými klučiny, ale i tím, jak jí manžel pomáhá v domácnosti.

"Doma vaří hlavně můj muž. Vaří rád a vaří zdravě. Já vždycky vařila z nutnosti a pak přišel do mého života muž, kterého to baví a byl by nejradši od rána do večera v kuchyni, tak mu ten prostor dopřeju. Já zase dělám jiné věci, které on nemusí. Takže se střídáme a neřešíme, co je ženská, a co mužská práce," svěřila.

"Jenom kojit nemůže, i když by nejraději dělal i to, a používal ty lahvičky a dával mlíčko, aby ukázal, že jsou s malým na mně nezávislí. Ale tohle nedovolím. Asi jenom dvakrát se stalo, že jsem musela pryč a dávali jsme nějaké umělé mlíčko, protože odstříkávat ani nemůžu, protože malý hrozně moc a často pije, takže ani nemám co," vysvětlila.

Starší syny Vlastina kojila čtrnáct a dvanáct měsíců. "Teď se obávám, aby to nebylo ještě déle, protože, jak už jsem starší a je to benjamínek s velkým věkovým odstupem, tak jsem na něj víc upnutá a víc mu dopřeju. Možná budu kojit dva roky," řekla nám herečka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků