Materiály, které Rob Kardashian sdílel na internetu, se coby důkazy objevují v textu žaloby.

Materiály, které Rob Kardashian sdílel na internetu, se coby důkazy objevují v textu žaloby. Foto: Super.cz/Profimedia

Bývalá striptérka podala žalobu na klan Kardashianů. Shromážděný důkazní materiál je velmi pikantní

19. října 2017 20:07

Nemohlo to asi ani jinak dopadnout. Od doby, kdy bývalá kadeřnice a striptérka, která si říká Blac Chyna (30) a jejímž největším životním úspěchem bylo, že se s ní vyspal bratr Kim Kardashian (38) Bob, a zplodil s ní dceru Dream, od rodiny odešla, panovalo mezi oběma stranami značné napětí.

Vzájemná nevraživost byla cítit z každého jejich slova, gesta, počinu. Teď už to Chyna nevydržela, najala si drahé právníky a vyrazila do boje se slavným televizním klanem Kardashianů, jehož všechny členy žene k soudu za údajnou soustavnou mediální šikanu, která už ji prý připravila o hotové jmění.

„Rob Kardashian a jeho mocná a odpudivá rodina udělali dostatečnou škodu kariéře a profesionální reputaci paní White (civilní jméno Chyny je Angela Renée White), kterou si sama vybudovala, bez pomoci slavného příjmení. Toto soudní řízení se snaží dohnat je k odpovědnosti,“ tvrdí žaloba.

Pečlivě sepsaný dokument obsahuje spoustu vyloženě choulostivých materiálů, které prý Kardashianové používali k soustavné dehonestaci Chyny nejen na sociálních sítích. Některé z nich, včetně těch extra intimních, uvidíte v naší galerii. 

Milan Kolář , Super.cz


Časová osa článků