Klasickým dárkům již odzvonilo! Do Česka přichází nový trend

21. října 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Také se vám stává, že vybíráte dárek pro své blízké a známé celé hodiny? Procházíte obchodními centry, ale stále nic? Naši západní sousedé nad tím vyzráli. Velkým trendem se zde staly dárkové karty, a právě s těmi k nám přichází Dárkomat.
Klasickým dárkům již odzvonilo! Do Česka přichází nový trend!

Klasickým dárkům již odzvonilo! Do Česka přichází nový trend!

Když dáváte někomu dárek, tak chcete, aby ten druhý měl radost. Ať už vybíráte krásný šperk, sexy spodní prádlo, poutavou knihu, relaxační víkend nebo třeba počítačovou hru. Potřebujete k tomu však nejen spoustu času, ani výběr nebývá vždycky zrovna jednoduchý a trefit se do vkusu toho druhého už vůbec ne. Dárkomat vám proto přináší elegantní, rychlé a praktické řešení  -  dárkové karty atraktivních značek obchodů a e-shopů na jednom místě.

Klasickým dárkům již odzvonilo! Do Česka přichází nový trend!

Z pestré nabídky vyberete kartu oblíbené značky vašich blízkých a dopřejete jim tak radost z výběru dárku, po kterém opravdu touží. Obdarovaný pak může užívat nákupů ve svém oblíbeném obchodě po celý rok, až do vyčerpání limitu karty. Karty navíc můžete koupit 365 dní v roce na 404 místech po celé České republice a v e-shopu Dárkomatu. Stačí jen najít své nejbližší prodejní místo, vybrat tu správnou kartu, zaplatit, a pak už jen rozdávat radost. Jednodušší a dostupnější způsob, jak udělat radost opravdu každému, tu ještě nebyl!

ZJISTIT VÍCE


Časová osa článků