„Zlobivé“ manželky si přes internet denně hledají nové milence! Cíl? Bouřlivý, nevázaný sex

20. října 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Čím dál více vdaných žen si dnes ve společnosti i nadále drží svou seriózní masku, avšak v soukromí ze sebe všechno, co je svazuje, doslova strhávají. A hledají na internetu muže, s kterými by mohly v sexu zakusit něco zcela nové, intenzivní a bouřlivé!
TheCasualLounge.cz

TheCasualLounge.cz Foto: TheCasualLounge.cz

Touha po milenci bez předsudků

Týká se to i žen, které již léta nejsou svobodné a po celou tu dobu pro ně byla na prvním místě rodina. Ženy, které jsou už tak dlouho v manželském vztahu a potřeby druhých upřednostňují před svými vlastními, často ze všeho nejvíce touží po úžasném milenci, který by neměl zbytečné předsudky. Milenci, se kterým by se mohly přestat ovládat a konečně naplno prožít své léta potlačované touhy, vášně a přirozené pudy.

TheCasualLounge.cz

FOTO: TheCasualLounge.cz

Řešení nabízí internet!

V moderní době nabízí řešení internet, díky kterému si stále více provdaných žen domlouvá nezávazná dostaveníčka plná tajných sexuálních hrátek, a to s velice rozdílnými typy mužů. Na podobné zkušenosti je nejvíce přitahuje a baví právě různorodost… Ať už se jedná o mladičkého zelenáče (čili tzv. „toyboy“), anebo skupinový sex – to vše má moc uspokojit tyto sexuálně vyprahlé ženy!

TheCasualLounge.cz

FOTO: TheCasualLounge.cz

Šance na úspěch je vysoká

Co k tomu dodává vedoucí internetový portál, zaměřený na nezávazné schůzky, www.TheCasualLounge.cz? „Ano, je to naprostá pravda! Vdané ženy tvoří značnou část naší uživatelské komunity. Pevně stanovená pravidla randění nejsou nic pro ně. Tak, jak jsou rozdílné ženy samotné, jsou rozdílné i jejich sexuální potřeby a touhy. Ať už se jedná o dlouhodobé „sexuální přátelství“, příležitostné povyražení si s rozdílnými postelovými partnery, či dokonce pravidelné střídání milenců – není nic, co by tyto dámy rády nezakusily. A jelikož jsou služby na TheCasualLounge.cz pro ženy zdarma, je zde jejich počet obzvláště vysoký.
Také dámy samotné jsou velice spokojené: „Na TheCasualLounge se mohu spolehnout, že vyhovující postelové partnery poznám už za velice kratičký čas,“ pochvaluje si Jana z Prahy.
Letos si již dohodla osm různých schůzek!

TheCasualLounge.cz

FOTO: TheCasualLounge.cz


Další informace a bezplatné přihlášení najdete na: www.TheCasualLounge.cz.

Slovenskou verzi stránky můžete najít na adrese: www.TheCasualLounge.sk. 


Časová osa článků