Odstranění podbradku a radikální omlazení? Jde to i bez skalpelu

19. října 2017 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Máme pro vás jednoduchý test, který vám zabere jen pár vteřin. Stačí odpovědět na následující otázky. Bojujete s barevnou nejednotností pleti? Dělají se vám vrásky? Pozorujete povadlost pokožky? Trápí vás podbradek, i když jste jinak štíhlá? Jestliže jste alespoň jednou odpověděli ano, čtěte dál.
Odstranění podbradku bez skalpelu

Odstranění podbradku bez skalpelu

Dvojitá brada se objevuje u mužů i žen různého věku, přidává nám zbytečně kila i roky. Zbavit se jí je ale lehčí, než by se mohlo zdát. Kromě klasických invazivních metod, jako je například liposukce, je nyní na českém trhu jedinečný konturovací přípravek Belkyra. Tato novinka vás zbaví podbradku jednou provždy a bez skalpelu. Klinické studie potvrzují významné zlepšení vzhledu již po 2 ošetřeních. Jak tedy Belkyra funguje? Jde o injekční lipolýzu určenou na odstranění středně těžké až těžké formy podbradku. Po injekční aplikaci přípravku do podkožního tuku dochází k rozpadu a destrukci tukových buněk. Nové buňky se již v podkoží netvoří a tuk se nemá kde usazovat. Výsledný efekt je trvalý.

Více informací
nyní na Asklepion.cz
Laserové omlazení obličeje na míru

Laserové omlazení obličeje na míru

Vypnutí pleti, omlazení a radikální zlepšení vzhledu bez skalpelu dokáže unikátní kombinace 4 ošetření, která vám na míru sestaví dermatoložky Asklepionu. Maximálního efektu dosahují těmito procedurami - IPL sjednotí tón pleti a odstraní pigmentace, radiofrekvence eMatrix vyhladí pleť a remodeluje kolagen, laser Gentle YAG odstraní žilky a podpoří tvorbu kolagenu a kyselina hyaluronová hydratuje a vyhladí vrásky. Pod souhrnným názvem Fontána mládí dostane vaše pokožka, co potřebuje, bude omlazená obnovenou tvorbou kolagenu, barevně sjednocená a do hloubky hydratovaná během dvou návštěv Asklepionu v intervalu jednoho měsíce. První zlepšení ale uvidíte již 7.-10. den po prvním ošetření.

Více informací
nyní na Asklepion.cz
Šetrná liposukce pro odstranění podbradku i povolené kůže

Šetrná liposukce pro odstranění podbradku i povolené kůže

„Použití přípravku Belkyra je vhodné u klientů, které trápí nadbytek tuku v oblasti podbradku. Není však vhodné u pacientů s nadměrně volnou kůží,“ vysvětluje korektivní dermatoložka Asklepionu MUDr. Kateřina Klauzová, MBA. U klientů s povolenou kůží je proto nutné doplnit odstranění tuku o zpevnění pleti pomocí laserů nebo radiofrekvence. Ideální metodou, kterou v Asklepionu provádějí na plastické chirurgii, je radiofrekvneční liposukce BodyTite se speciální koncovkou NeckTite určenou právě pro odstranění podbradku. Kromě odsátí tuku tato liposukce zároveň vypíná povolenou kůži. O tom, jaké ošetření je pro vás to pravé, se poraďte se zkušenými dermatoložkami kliniky Asklepion.

Více informací
nyní na Asklepion.cz

Časová osa článků