Britney Spears relaxuje malováním. Při pózování nezapomněla ‚vypnout prsa, břicho zastrčit‘.

Britney Spears relaxuje malováním. Při pózování nezapomněla ‚vypnout prsa, břicho zastrčit‘. Profimedia.cz

Umění? No… Britney Spears se chlubí nejen vytrénovaným tělem, ale už i svým obrazem

Britney Spears (41) se po pauze vrátila na pódium v Las Vegas, kde opět vystupuje se svou show Piece of Me. Jeden svůj kus ale předvedla i mimo stage. Britney se vrhla na umění a malířský výtvor sdílela se svými 17 milióny fanoušky na sociální síti.

Stojan s plátnem si zpěvačka postavila do zahrady, jako by se chystala zachytit něco z jejích krás, výsledek je ale značně naivní a připomíná spíš dětské malůvky. Označení ‚mistrovský kus‘, jak obrázek nazvali v britském tisku, je skutečně víc než nadsazený. Vždyť sama Britney k videu napsala: „Někdy je potřeba si pohrát“.

A pohrát dala nejen duchu. Volné dny trávila v náruči třiadvacetiletého partnera Sama Asghariho, při tanci na balkoně nebo na lehátku u bazénu.

Seznámili se na natáčení klipu, kde dal Sam Britney své telefonní číslo. Zpěvačce pak trvalo pět měsíců, než mu zavolala. „Držela jsem papírek s telefonním číslem v ruce a bylo to divné. Po pěti měsících jsem ho našla v tašce. Ale říkala jsem si: ‚Je vážně roztomilý, fakt moc.‘ “ No a tak mu zavolala a zbytek už její fanoušci znají. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků