Herečka Bella Thorne si ve snímku The Babysitter střihla vášnivou lesbickou líbačku.

Herečka Bella Thorne si ve snímku The Babysitter střihla vášnivou lesbickou líbačku. Profimedia.cz

Vnadná bisexuální kráska si nyní střihla lesbickou líbačku s hereckou kolegyní! Šlo o vášnivou filmovou scénu

17. října 2017 20:58

Divoká líbací scéna se vzájemným okusováním rtů, v níž hraje prim Bella Thorne (21), momentálně zaplavila tiskové agentury. Na nich je její partnerkou herečka, bývalá hvězda australského seriálu Home and Away, Samara Weaving (25). I přes strhující vášeň, kterou obrázek mezi oběma dívkami napovídá, se jednalo o polibek pracovní, a to z právě dokončeného nového filmu z produkce televizní internetové sítě Netflix The Babysitter. Ten vypráví o mladých lidech, jejichž život je ovládán satanistickým kultem.

V týdnu se ale na Instagramu Belly objevily další snímky plné polibků. Na nich je ale s mužem. Což u této bývalé dětské filmové hvězdy a dnes výrazné hollywoodské rebelky není takovou samozřejmostí.

Bisexuální zrzka, která neváhala přebrat dívku i svému bratrovi, tak ale demonstrovala celému světu, že pro následující období bychom ji měli vnímat jako zadanou. Tím šťastným je raper s hippie vzhledem, který si říká Mod Sun. Jeho skutečné jméno je Derek Smith a i on se dal ve statusu pod snímky slyšet, že je do Belly zamilovaný až po uši. Tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží. 

Milan Kolář , Super.cz


Časová osa článků